1 2 3 4 5 6

Пауерліфтинг

Звягельчани вибороли командну першість на чемпіонаті Житомирської області з пауерліфтингу UPC-2015

05.05.2015 09:34Пауерліфтинг

Звягельчанин Олександр Рубанський став абсолютним чемпіоном області зі станової тяги на чемпіонаті Житомирської області з пауерліфтингу, жиму штанги лежачи, станової тяги та екстремального жиму лежачи «UPC-2015». Олександр підняв штангу з рекордним результатом — 205 кг (власна вага спортсмена — 63 кг)! Він також також став чемпіоном у категорії до 67,5 кг. Загалом же збірна Новоград-Волинського здобула перше командне місце. 

Перше місце у відкритій віковій категорії та друге — серед юніорів зайняв Вадим Юхов із результатом 190 кг. Третім серед юніорів став Денис Сушицький. Його досягнення — 165 кг.

Чемпіоном серед юніорів у категорії до 60 кг став Олег Стецюк із результатом 115 кг.

Дебютант змагань — Олександр Боньковський — посів друге місце серед юніорів у категорії до 90 кг, подолавши штангу вагою 140 кг. 

Капітан і тренер новоградської команди Вадим Омельчук посів друге місце у відкритій віковій категорії (до 100 кг) із результатом 245 кг.

У жимі лежачи чемпіоном серед юніорів у категорії до 67,5 кг став В’ячеслав Лукашишин, якому підкорилася штанга вагою 110 кг.

Друге місце серед юніорів (категорія 60 кг) — у Володимира Мельника з результатом 65 кг. Також другим у відкритій віковій категорії з результатом 95 кг став Олександр Пінчук (категорія 75 кг).

Чемпіонкою серед юніорів зі станової тяги стала Юлія Ткачук, подолавши штангу вагою 120 кг. Друге місце — в Олени Пилипчук із результатом 107,5 кг.

У відкритій віковій категорії перше місце — у Світлани Перебейніс. Її здобуток — 115 кг.

Другою стала Віталіна Тартачна, подолавши штангу 110 кг.

Світлана також зайняла друге місце у відкритій категорії з пауерліфтингу з сумою 260 кг, а також стала другою в екстремальному жимі з результатом 30 кг, який вижала 33 рази. Першою у цій вправі стала Віталіна Тартачна, виконавши вправу з цією вагою 34 рази.

Також у екстремальному жимі з результатом 55 кг (25 разів) другим став Олександр Пінчук.

Відзначимо, що у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із Житомирської, Київської, Хмельницької, Дніпропетровської та Вінницької областей.

Успішний виступ на обласному чемпіонаті практично співпав у часі з офіційним відкриттям Новоград-Волинської міської федерації пауерліфтингу, яка розпочала роботу у квітні. Засновником і президентом організації став майстер спорту міжнародного класу, чемпіон України та Європи, бронзовий призер кубку світу Вадим Омельчук.

за матеріалами: Звягель

Теги: Звягель 

Схожі новини