1 2 3 4 5 6

Плавання

Бердичівлянка Дарія Антонова - переможець Всеукраїнського турніру з плавання

30.04.2014 01:18Плавання
Нещодавно у місті Івано-Франківськ, на базі коледжу фізичного виховання та спорту, відбувся XIV Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з дев’яти областей України: Київської, Рівненської, Чернігівської, Тернопільської, Житомирської, Хмельницької, Дніпропетровської, Львівської та Івано-Франківської. Змагання проходили у двох вікових категоріях: 1997-1998 та 1999 років народження.

Про це повідомляє Ріо-Бердичів.

Приємно відзначити, що серед дівчат у віковій категорії 1997-1998 років народження у багатоборстві брасом перемогу здобула вихованка ДЮСШ міста Бердичева імені Віталія Лонського - майстер спорту України Дарія Антонова. Тренер – Людмила Антонова.

Також, по завершенню змагань, за рішенням організаційного комітету були визначені спортсмени, які показали найкращий результат у кожній віковій категорії. Серед учасників вікової категорії 1997-1998 років народження кращою було визнано бердичівську спортсменку Дарію Антонову, яка отримала у подарунок плазмовий телевізор.

Вітаємо спортсменку та її тренера з успішним виступом у Всеукраїнському турнірі.
Теги: бердичівляни 

Схожі новини