1 2 3 4 5 6

Плавання

Броварський клуб Енот запрошує на Перший незалежний дитячий заплив. Анонс

15.08.2020 10:36Плавання

Спортивна команда ENOT запрошує на Перший незалежний дитячий заплив, що покликаний привернути увагу до спортивного плавання як важливої складової розвитку дітей.

Заплив відбудеться 22 серпня на відкритій водоймі, на озері Єнот, неподалік Києва. У події візьмуть участь 100 дітей чотирьох вікових категорій зі всіх куточків України. Реєстрація безкоштовна. Це перший подібний захід таких масштабів, що проводиться в Україні.

Організаторами запливу та авторами ідеї стали Олександр Колоша та Анна Колоша, засновники дитячої спортивної команди ENOT, яка цього року святкує свій 2-ий день народження.

Детальніше про подію - на офіційній сторінці у ФБ.

Подія проводиться за участі Тетяни Яловчак, першої українки, рекордсменки, що підкорила сім найвищих вершин семи континентів за версією Месснера, подолала Босфор 6.5 км, та автора книги "Підкори свій Еверест"; Олега Лісогора, багаторазового чемпіона Світу та Європи, рекордсмена світу та Європи, зслуженого майстра спорту України та Власти Шовковської, багаторазової чемпіонки у своїй віковій категорії (40/49) на дистанціях 2 та 5 км, чемпіонки Світу oceanman 2016 на дистанції 5 км у віковій 40/49, та зсновниці українського етапу Oceanman Odesa.

"Плавання вчить перемагати, і в першу чергу - самих себе. Воно дає сили ставати кращими. Це важливо і корисно, це драйв і мотивація. Ми пишаємося досягненнями юних чемпіонів та хочемо, щоб вони відчували підтримку з боку тих, хто не здався та зміг досягнути високих результатів", - коментує Олександр Колоша, засновник та головний тренер дитячої спортивної команди ENOT.

Запрошуємо вас 22 серпня підтримати юне покоління плавців та плавчинь, і запалити нові мрії в очах дітей!

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини