1 2 3 4 5 6

Плавання

Масштабний заплив: у Бердичеві змагалися юні плавці з ДЮСШ та ЗОШ

04.02.2014 10:12Плавання

Урочистий парад у міському басейні відкрив днями масштабне дводенне плавальне дійство: у Бердичеві проводили першість із плавання серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи плюс спартакіаду серед місцевого школярства.

Неймовірних швидкостей та «легкої» води побажали дітям на початку змагань організатори. Бердичів – місто спортивне, в якому чітко розуміють: приділяючи увагу здоров’ю, створюєш успішне майбутнє, зазначив у вітальній промові начальник міського відділу фізкультури і спорту Ігор Марченко. Разом із директором ДЮСШ Олегом Лавреновим та тренерами-викладачами з плавання, він закликав учасників змагань лишити страх «на березі» і стрімко нестися до перемог.

Щодо першості спортивної школи, то зі 140 її вихованців-плавців участь у запливах взяли понад 80, у спартакіади ж своїх представників виставили 10 шкіл. Перший день змагань віддали під 50-метрівки: плавали вільним стилем, брасом, батерфляєм, на спині. Так само, але вже на дистанцію 100 метрів, мали проплисти на день другий. У мужності і витривалості бердичівським школярам не відмовиш: хто краще, хто гірше, хто швидше, хто повільніше, та відстань у два і чотири басейни долали усі, як один.

Арсеній Петровський, учасник змагань: «Я займаюся плаванням 1,5 роки, і не збираюся припиняти тренування, бо хочу бути здоровим та міцним, хочу не хворіти… Тим дітям, хто не займається плаванням, хочу порадити йти до басейну, аби бути здоровими та міцними.»

Фаворитами що однієї першості, що іншої вважалися учні навчально-виховних комплексів № 4 й 10, а також 12-ї школи. І дивного у цьому нічого не має, зауважують тренери: саме їх нараховується найбільше у числі відвідувачів ДЮСШ. Прогнози фахівців справдилися «копійка у копійку»: командне І місце на спартакіаді серед школярів вибороли представники 4-го НВК. Щодо запливів на 50 м., то перші місця розподілилися у них наступним чином: у вільному стилі перемогли учні 4-го НВК Валерій Шепель та Анна Лавренюк, у запливах брасом кращою стала пара з НВК № 10 Ангеліна Деркач і Антон Шишкін, на спині першими до фінішу доплили знову таки учні 4-го НВК Анна Лавренюк та Дмитро Олексюк. Окрім того, і в естафеті 4х50 вільним стилем не залишили своїм суперникам й суперницям жодних шансів хлопці та дівчата з НВК № 4. У стометрівці вільним стилем перемогли Дмитро Приймук (ЗОШ № 5) та Олександра Кузик (НВК № 4).

Серед кращих у першості ДЮСШ її керівництво називає Анну Лавренюк, Дарію Миронову, Артура Харчука, Олександра Сахнова, Юрія Лащо, Любов Ярмолович та Марію Лясковець

за матеріалами: ТРК ВІК

Теги: Бердичів 

Схожі новини