1 2 3 4 5 6

Плавання

Рекордсмен України з плавання Костянтин Щеглов поспілкувався із житомирськими студентами

03.12.2013 12:00Плавання
Студенти факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка зустрілися і поспілкувалися із багаторазовим чемпіоном та рекордсменом України, багаторазовим переможцем міжнародних змагань з плавання, дворазовим призером Європи 2013 року в Голландії, заслуженим тренером України з плавання, тренером збірної СРСР, тренером збірної команди України, суддею національної категорії, членом клубу «Житомир Аква Мастерс» Костянтином Миколайовичем Щегловим.

Костянтин Щеглов також є радником директора департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з питань розвитку олімпійського спорту, діючим спортсменом, одним із лідерів ветеранського спорту не тільки в Україні, а й у Європі.

Костянтин Миколайович у складі збірної команди України виступав на міжнародних змаганнях на дистанціях 50, 100 і 200 метрів брасом і всюди увійшов у п’ятірку кращих плавців-ветеранів віком 80-84 років (м. Краків).

На Всеукраїнських змаганнях у Донецьку Костянтин Щеглов виборов одразу три «золоті» нагороди на своїх коронних дистанціях, а на чемпіонаті України у Львові посів три перших місця.

Під час цікавої зустрічі зі студентами факультету фізичного виховання і спорту гість розповів про свій життєвий шлях, про своє становлення як тренера, поділився рецептами довголіття та власним досвідом у підготовці до змагань. «Активні заняття спортом для людей у віці – це не просто друге дихання і можливість залишатися активним членом суспільства, це саме життя: насичене і цікаве, коли немає часу старіти, адже необхідно постійно залишатися у формі і захищати честь своєї області та держави», - сказав Костянтин Щеглов та побажав студентській молоді мати перевагу у всьому: у здоров’ї, у навчанні та досягненні спортивних результатів.

Студенти факультету фізичного виховання і спорту отримали багато корисної інформації, яку можна використати у власних тренуваннях та змаганнях та побажали Костянтину Миколайовичу довгих років життя та успіхів у подальшому спортивному житті.

Зустріч організували завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Тетяна Яворська та викладач кафедри Алла Крук.
Теги: ЖДУ ім Івана Франка Костянтин Щеглов 

Схожі новини