1 2 3 4 5 6

Плавання

Результати п'ятого ювілейного турніру з плавання на відкритій воді «ТЕТЕРІВ OPEN» - 2020 у Житомирі

03.08.2020 17:42Плавання

1 серпня уже вп’яте в житомирському гідропарку відбувся турнір з плавання на відкритій воді «ТЕТЕРІВ OPEN» серед юних та досвідчених спортсменів, а також аматорів у рамках Кубку з плавання на відкритій воді. Організатори заходу — управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з відокремленим підрозділом федерації плавання України в Житомирській області та спортивним клубом «Житомир Аква Мастерс».

У турнірі взяли участь молоді і досвідчені спортсмени категорії «Мастерс» серед яких чемпіони та призери всесвітніх та європейських чемпіонатів, а також аматори плавання.

Популярність змагань підкреслює географія команд-учасниць, які прибули з таких міст, як: Київ, Вінниця, Рівне, Львів, Кривий Ріг, Черкаси, Хмельницький, Одеса, Дніпро, Кременчук, Бровари та звичайно команда Житомира.

Почесним гостем турніру став олімпійський чемпіон Олімпіади-80 киянин Олександр Сидоренко (дистанція – 400 м комплексним стилем). Також відзначимо, що у турнірі взяли участь спортсмени з інвалідністю — команда м. Кременчук (Полтавська область).

Результати турніру «ТЕТЕРІВ OPEN» - 2020:

Дистанція 3000 метрів (чоловіки)

1 місце – Галайчук Богдан;

2 місце – Мартиненко Єгор;

3 місце – Івашков Єгор.

Дистанція 3000 метрів (жінки)

1 місце – Єлістратова Юлія;

2 місце – Боришкевич Наталія;

3 місце – Постникова Дар'я.

Дистанція 1500 метрів (чоловіки)

1 місце – Гемба Петро;

2 місце – Костриця Андрій;

3 місце - Химович Петро.

Дистанція 1500 метрів (жінки)

1 місце - Пасічник Ганна;

2. місце - Паламарчук Марія;

3 місце - Струтинська Тетяна.

Дистанція 1500 метрів (хлопці 14-16 років)

1 місце – Галайчук Іван;

2 місце – Сливко Володимир;

3 місце - Німко Володимир.

Дистанція 1500 м (дівчата 14-16 років)

1 місце - Балачіна Дарина;

2 місце - Пилипчук Маргарита;

3 місце - Марченюк Катерина.

Дистанція 1500 м (хлопці 15-20 років)

1 місце - Садигов Руслан;

2 місце - Бубон Георгій;

3 місце - Прищепчук Георгій.

Дистанція 600 м (хлопці)

1 місце - Галайчик Андрій;

2 місце - Олевич Богдан;

3 місце - Лазарчук Дмитро, Орлик Денис.

Дистанція 600 м (дівчата)

1 місце - Коломієць Маргарита;

2 місце - Панчак Аміна;

3 місце - Кузьома Ксенія.

Спортивний Житомир

Теги: Teteriv Ope 

Схожі новини