1 2 3 4 5 6

Плавання

У Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з обмеженими можливостями

04.12.2017 09:36Плавання

У суботу, 02 грудня, у Житомирській ДЮСШ «Авангард» відбувся Кубок області з плавання серед дітей та осіб з ураженням опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку. Змагання організував ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

У Кубку взяли участь 25 спортсменів з міста Житомира та Бердичева. Вони є вихованцями ЖРЦ «Інваспорт» та Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи інвалідів. 

Спортсмени змагались на різних дисциплінах на особисту першість, кожен у своїх нозологіях (категоріях), в особистому заліку, а саме: 50 м. вільним стилем, 50 м. брас, 25 м. на спині та 50 м. на спині.

Змагання пройшли відповідно до правил затверджених федерацією плавання України та регламентів видів спорту серед спортсменів з інвалідністю за нозологіями.

На передодні Міжнародного Дня людей з інвалідністю переможених на цих змаганнях не було, - всі були переможці. Кожен з учасників показав своє вміння, характер і волю до перемоги. Всі учасники змагань отримали дипломи та смаколики. І це було нехай маленьке, але справжнє спортивне свято, яке дало наснагу до життя.

Вітаємо всіх учасників змагань, тренерів Галину Домачук  та Людмилу Антонову!

За матеріалами прес-служби ЖРЦ «Інваспорт»

Спортивний Житомир

 

Схожі новини