1 2 3 4 5 6

Плавання

У Житомирі відбувся турнір з плавання пам’яті Ніни Сосніної. Результати

21.12.2016 12:18Плавання

Вихованці житомирської ДЮСШ «Авангард» в командному заліку виграла Всеукраїнський турнір з плавання, присвячений пам’яті малинської підпільниці Ніни Сосніної та 73-ї річниці визволення Житомира від німецько-нацистських загарбників, який 16 – 18 грудня 2016 року відбувся у басейні ДЮСШ «Авангард» м. Житомира. Наші спортсмени набрали 249 очок. 

Гарні успіхи показали спортсмени в індивідуальній першості. Так житомирянин Олексій Дацун оновив три рекорди Житомирської області, а Максим Журбей у віковій групі до 13 років також оновив одразу три вищих досягнення області. Також гарні результати показали бердичівлянка Оляна Рафаловська та Софія Ільченко.

Другими були столичні гості, вихованці ДЮСШ «Дельфін», які набрали 204 очок, а трійку лідерів замикають спортсмени Вінницького міськогопалацу дітей та юнацтва. В їх активі - 140 очок. Високі результати, на рівні майстрів спорту, показали Ксенія Васюкова і Маргарита Бокар із Києва. Серед рівненчан кращою стала Катерина Малиновська, яка майже у всіх дистанціях здобула перемогу.

Загалом в ці дні на доріжках плавального басейну "Авангард" змагалися більше 200 спортсменів з Бердичева, Броварів, Вінниці, Житомира, Києва, Львова, Полтави та Рівного. Причому на старт виходили як юні вихованці ДЮСШ, так і спортсмени категорії «МАСТЕРС».

За словами голови відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Житомирській області, головного судді змагань Миколи Крука турнір є одним із найстаріших в Житомирі. Він проводиться ще з самого початку роботи басейну «Авангард», якому вже понад 40 років. 

Нагадаємо, у 2016 році у басейні «Авангард» здійснено частковий ремонт. У 2017 році, за словами Миколи Крука, заплановано продовження ремонтних робіт, зокрема, заміну вентиляційної системи, встановлення нових стартових тумб, що надасть більш ефективно виконувати старт спортсменам тощо.

Спортивний Житомир

Схожі новини