1 2 3 4 5 6

Плавання

У житомирському гідропарку стартував турнір із плавання на відкритій воді TETERIV OPEN

13.07.2019 11:01Плавання

13 липня в Житомирі стартував турнір з плавання на відкритій воді TETERIV OPEN. В перший день змагань свої сили на 5-кілометровій дистанції випробовували більш досвідчені плавці.

«Сьогодні розпочались четверті міжнародні змагання з плавання на відкритій воді TETERIV OPEN. Сьогодні день непростих запливів, стартують естафети на 5 кілометрів і одиночні запливи на 5 кілометрів, тому сьогодні участь беруть більш підготовлені спортсмени різних вікових категорій. Ми зможемо за них сьогодні повболівати і поспостерігати. А завтра будуть більш масові запливи: будуть дитячі дистанції, більш коротші і ми запрошуємо всіх бажаючих долучитись. Всі можуть зареєструватись в наметі реєстрації, спробувати взяти участь в міжнародному турнірі і позмагатись із майстрами спорту і олімпійськими чемпіонами», - розповідає начальник управління сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

Водними видами спорту і плаванням захоплюється багато житомирян. Організатори змагань очікують велику кількість охочих випробувати свої сили в категорії «аматори».

Як повідомляв Житомир.info,14 липня 2018 року стартував третій турнір з плавання на відкритій воді TETERIV OPEN. У перший день змагань відбулася естафета-мікс та 5-кілометровий заплив.

Спортивний Житомир

Теги: TETERIV OPEN 

Схожі новини