1 2 3 4 5 6

Плавання

У Житомирському центрі розвитку дитини №68 відновили басейн

07.12.2016 10:10Плавання
У житомирському дитячому садочку №68 відкрили оновлений басейн, який не використовувався три роки. На ремонт басейну з міського бюджету виділили 900 тисяч гривень, за ці кошти провели ремонт приміщення басейну та необхідних для обслуговування приміщень. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.
 
«У даному дитячому садочку був басейн, що три роки не працював, і в цьому році з міського бюджету було виділено 900 тисяч гривень на відновлення басейну. Паралельно виділено кошти на відновлення ще двох басейнів: у Житомирському навчально-виховному комплексі №25 та дошкільному навчальному закладі №61, які плануємо відкрити у наступному році», – розповів міський голова Сергій Сухомлин.
 
Про перспективи будівництва басейнів у інших дошкільних навчальних закладах додав заступник міського голови Матвій Хренов:
 
«У місті Житомирі басейни працюють вже при п’яти дитячих садочках. В першу чергу ми поставили завдання відновити басейни, які вже є. Після того, як буде завершено відновлення, можна буде говорити про те, чи потрібно будувати нові».
 
З дітьми у басейні займається інструктор з плавання, який має спеціальність вчителя з фізичного виховання. Заняття з плавання є частиною програми та охоплюють всі вікові групи, окрім груп раннього віку.
 

Схожі новини