1 2 3 4 5 6

Плавання

У Житомирі стартував 50-й ювілейний турнір з плавання пам’яті Ніни Сосніної

13.12.2019 13:23Плавання

У басейні ДЮСШ «Авангард» стартував найстаріший турнір з плавання в Україні. Упродовж трьох днів - з 13 по 15 грудня - за нагороди боротимуться як юні плавці, так і спортсмени категорії "Мастерс". Вперше в програмі змагань – «гонки з вибуванням» на дистанції 50 м вільний стиль.

Під час відкриття ювілейного турніру, присвяченого пам’яті Ніни Сосніної та 76-й річниці визволення міста Житомира від німецько-фашистських загарбників, слова привітань звучали від представників міської та обласної влад, від 86 - річного чемпіона світу з плавання житомирянина Констянтина Щеглова, який також є учасником сьогоднішнього турніру.

Цьогоріч у змаганнях беруть участь близько 300 плавців різних вікових категорій. Це вихованці спортивних шкіл з різних областей України: дві команди Броварського вищого училища фізичної культури, спортивний клуб ЗСУ (м. Київ), клуб «Дельфін» (м. Київ), ДЮСШ №2 (м. Рівне), ДЮСШ (м. Бориспіль), команда Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної, дві команди ЖДЮСШ «Авангард» (м. Житомир), ДЮСШ (м. Іршанськ), а також спортсмени категорії «Мастерс».

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Авангард  

Схожі новини