1 2 3 4 5 6

Плавання

У Житомирі відбувся Всеукраїнський годинний заплив серед спортсменів та любителів

09.02.2020 15:41Плавання

У Житомирі, на базі плавального басейну «Авангард», 9 лютого стартував Всеукраїнський національний годинний заплив. Змагання організовує Асоціація плавальних клубів «Мастерс». За правилами, учасники мають проплисти якомога більше метрів за одну годину.


«Сьогодні у нас стартуватимуть 18 спортсменів, але це тільки перший етап, бо я переконаний, що оскільки охочий більше і є проблеми, складнощі в суддівстві такого формату, оскільки спортсмени протягом години будуть пливти. Тут цікавий не час, бо він вже визначений, а метраж, який кожен здатен подолати протягом години. Можливо, наступного тижня або через тиждень ще буде друга частина, де будуть брати участь ті, хто не має можливості саме 9-го лютого приїхати до Авангарду», - розповідає голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в області Микола Крук.

У запливах беруть участь, в першу чергу, спортсмени категорії «Мастерс», учні дитячо-юнацьких шкіл, а також плавці-любителі.

«Це всеукраїнський заплав, всі клуби, які входять до Асоціації плавальних клубів «Мастерс» проходять запливи. Потім складається рейтинг, і на основі цього ми визначаємо, хто був кращим. В позаминулому році у мене був рекорд 3 км 820 м, у минулому - 3 км 500 м», - каже учасниця спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» Тетяна Струтинська.

«Я любитель, найбільше любив бігати, на великі дистанції, марафони. Нещодавно перейшов у плавання. Також займаюсь, дуже цікаво, на великі дистанції, мені це подобається. Минулого року також брав участь і тому прийшов знову», - ділиться плавець-любитель Юрій Мілованов.

Серед суддів годинного запливу - 86-річний рекордсмен і багаторазовий чемпіон України та Європи Костянтин Щеглов.

«Зараз ми готуємось виїхати на змагання в місто Рига, де буде проводитимуться змагання «Кубок Прибалтійських країн». В олімпійській годині я не буду брати участь, тому що готуюсь до змагань, тому сьогодні присутній тут, як глядач та суддя», - говорить Костянтин Щеглов.

Результати кожного учасника судді передаватимуть організаторам, які протягом місяця мають створити загальноукраїнський рейтинг.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Авангард  

Схожі новини