1 2 3 4 5 6

Плавання

Участь в ювілейному турнірі з плавання у відкритій воді TETERIV OPEN у Житомирі взяли понад 250 спортсменів

01.08.2020 22:05Плавання

1 серпня в житомирському гідропарку пройшов ювілейний п'ятий турнір з плавання на відкритій воді Teteriv Open. Цьогоріч участь у змаганнях взяли понад 250 спортсменів з різних куточків України. Цьогорічний турнір ледь не опинився під загрозою скасування через епідемію коронавірусу, втім, організатори все ж вирішили провести змагання дотримуючись усіх рекомендацій МОЗ.

«Цього року дійсно наклались дві події, це карантин і ювілейний Teteriv Open. Нас мучили сумніви, проводити його в звичному режимі, чи взагалі не проводити. Але все таки ми визначили робити його. Спортсмени дуже скучили за цією подією і взагалі за подіями в місті. І це, напевно, перший великий захід в Житомирі після тривалого карантину. Звичайно, всі проінструктовані щодо норм соціальної дистанції, щодо забезпечення антисептиками. Усіх вранці перевірили на мандатній комісії, перевірили температуру, всі пройшли температурний скринінг успішно. Цього року учасників більше, ніж в попередні роки. Зареєстровано вже більше 250 спортсменів і реєстрація ще досі триває. Цього року особливість турніру в тому, що у нас участь беруть спортсмени з інвалідністю, це вперше за попередні 4 роки. Будуть учасники, які на візках, які не мають кінцівок, цього року вони долатимуть серйозні дистанції. І для нас це так само крок довіри до організації проведення цього заходу, бо учасники в нас вперше і я сподіваюсь, що їм сподобається і вони будуть традиційно до нас приїжджати з міста Кременчуг. Цього року, як завжди, унікальні медалі, вони виробляються спеціально під турнір. Цього року це така тришарова медаль. І, напевно, це теж такий магніт, який притягує учасників, бо вони борються саме за цю медаль. Медаль отримують усі, хто долає серйозні дистанції: 600 м, 1,5 км та 3 км. Крім того, є ще дистанція 300 м, це дистанція масова для любителів плавання. І цього року, як ніколи багато житомирян зареєструвались на цю дистанцію. В попередні роки це були учасники, плавці. Цього року була окрема реєстрація і дійсно багато житомирян долучаються до цього прекрасного виду спорту», - розповідає начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Головне - що сьогоднішнє свято взагалі відбувається. Незважаючи на несприятливі умови із захворюваністю. Але ми будемо дотримуватись і дистанції, змагання відбуваються на свіжому повітрі. І головне - що це свято спорту. І дуже приємно, що люди беруть участь. Це популяризація спорту. Сьогодні ми можемо побачити дітей від 10 років, а найстаршому спортсмену - 87 років. Міська влада це підтримує, є спонсори. Це масштабне дійство і воно відбувається», - розповідає заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.

Як повідомляв Житомир.info, по обіді 1 серпня у житомирському гідропарку стартував V турнір з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2020».

Нагадаємо, 29 липня у Житомирі відбулась пресконференція, на якій організатори розповіли про особливості цьогорічного турніру з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN».

Спортивний Житомир

Теги: Teteriv Ope 

Схожі новини