1 2 3 4 5 6

Плавання

В Ємільчинській ОТГ тестують оновлений басейн у спорткомплексі «Юність»

10.04.2019 14:35Плавання

На Житомирщині завершують реконструкцію плавального басейну у спорткомплексі «Юність». Це один із спортивних проектів області, який реалізують за кошти ДФРР в Ємільчинській ОТГ. Про це повідомляє офіційний сайт ОДА.

Наразі тривають пуско-налагоджувальні роботи – тестують басейн, а згодом і котельню для підігріву води.

Про це повідомив голова Ємільчинської ОТГ Сергій Волощук.

Облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» розпочали у 2018 році. Зараз реконструкція на завершальному етапі.

«Усі внутрішні ремонтні роботи виконані, влаштовано благоустрій території. Минулого тижня розпочали пуско-налагоджувальні роботи – набрали півбасейну води та протестували басейн. Днями плануємо набрати увесть повністю басейн водою, яку будемо очищати, запускати котельню, аби перевірити, як нагріватиметься вода. Тобто плануємо до кінця тижня наповну протестувати басейн, розмір якого 50 на 25 м», – розповів Сергій Волощук.

Проект «Облаштування плавального басейну в молодіжно-спортивному комплексі «Юність» в смт Ємільчине» не має аналогів на території Ємільчинського району. Тому реконструкція басейну сприятиме фізичному вихованню дітей та дорослих, поліпшенню стану здоров’я, веденню здорового способу життя.

Загалом на облаштування басейну залучено понад 9 млн грн, з яких 6 млн грн – кошти ДФРР, 2 млн грн – субвенція на розвиток інфраструктури, ще 1 млн грн – власні кошти місцевого бюджету.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини