1 2 3 4 5 6

Плавання

В Житомирі підвели підсумки турніру з плавання на відкритій воді TETERIV OPEN

19.07.2019 10:59Плавання

В п’ятницю, 19 липня, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради організували зустріч з учасниками, організаторами та волонтерами Міжнародного турніру на відкритій воді TETERIV OPEN 2019 в м. Житомирі.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук подякувала усім, хто долучився до організації та проведення турніру.

«TETERIV OPEN 2019 по праву можна вважати одним із найкращих спортивних свят нашого міста, де спортсмени з різних куточків нашої країни можуть поповнити свою скарбничку спортивних досягнень, презентувати власну майстерність, а головне – своїм прикладом вони щороку збільшують кількість бажаючих займатися плаванням, пропагують активний та здоровий спосіб життя. Дякую і організаторам турніру, і учасникам, і усім тим, хто допоміг зробити TETERIV OPEN 2019 справжнім святом спорту», - зазначила Ірина Ковальчук.

Усі, хто був причетний до організації та проведення TETERIV OPEN 2019, отримали Подяки від міського голови Сергія Сухомлина та пам’ятні подарунки від управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Зазначимо, Міжнародний турнір TETERIV OPEN 2019 на відкритій воді у м. Житомирі тривав два дні. Участь в турнірі взяло 39 клубів з 12 регіонів України: Житомир, Київ, Київська область, Рівне, Вінниця, Львів, Хмельницький, Харків, Миколаїв, Чернівці, Кривий Ріг, Южноукраїнськ. Загалом, було 219 учасників: 69 спортсменів до 19 років, 73 спортсмена категорії "Мастерс" - 25+, 77 спортсменів "Аматорів". Організатори TETERIV OPEN 2019 – Спортивний клуб «Житомир Аква Мастерс», Всеукраїнська асоціація плавальних клубів «Мастерс» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

З результатами турніру можна ознайомитись тут

Спортивний Житомир

Теги: TETERIV OPEN 

Схожі новини