1 2 3 4 5 6

Плавання

В Житомирі вдруге відбувся з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN»

16.07.2017 08:37Плавання

У суботу, 15 липня в житомирському гідропарку пройшли змагання з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2017». Участь в них взяли понад півтори сотні спортсменів з 12 регіонів України.

Цьогоріч організатори турніру додали так звану «нульову» категорію, де можуть позмагатись плавці віком від 10 до 24 років. Наймолодші учасники змагань віком від 10 до 14 років мають подолати дистанцію в 600 метрів. Усі інші учасники цієї категорії віком від 14 і до 24 років мають пропливти 2 кілометри.

Вже традиційними для турніру «TETERIV OPEN» стали категорії «мастерс». Дистанцію у 2 кілометри мають можливість подолати спортсмени віком від 25 років. 3-кілометровий заплив відбувся для спортсменів віком від 25 та до 60 років для жінок, і 64 для чоловіків.

Окрім того, кожен бажаючий житомирянин міг взяти участь у запливі на 300 метрів під назвою «маст старт» і отримати унікальну медаль від організаторів.

Організатори «TETERIV OPEN 2017» підготували для усіх учасників змагань медалі, які розроблялись спеціально до другого турніру на відкритій воді.

«Заруба», я думаю буде. Є досить-таки імениті спортсмени. Я думаю, лідери на трьох кілометрах будуть практично ті ж, що і в минулому році. Це Ковальов і Галайчук, я теж постараюся десь вклинитися. З молоді мені складно сказати, тому що дуже багато тріатлоністів, майстрів спорту. Який там буде розклад – буде видно. Велика група спортсменів приїхала з Києва, з Борисполя. Привіз їх олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, який теж присутній тут і буде плисти сьогодні 2 кілометри. Крім того, серед іменитих спортсменів сьогодні буде стартувати Щеглов Костянтин Миколайович, який в минулому році теж стартував. Він буде плисти сьогодні 2 кілометри, він виступає в категорії найстарших. У цьому році йому 84 роки було. І що цікаво, він в цьому році став рекордсменом світу в естафеті 4 по 100 метрів, це комплексне плавання, в складі збірної команди України», - розповідає президент спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» Ігор Кухарєв.

Усі учасники турніру були нагороджені медалями та подарунками від організаторів.

Схожі новини