1 2 3 4 5 6

Плавання

В Житомирі відбувся чемпіонат області з плавання серед юнаків та юніорів

30.01.2014 10:16Плавання
Відкритий зимовий чемпіонат Житомирської області з плавання серед юнаків та юніорів відбувся в житомирському плавальному басейні ДЮСШ "Авангард" в суботу, 25 січня. В змаганнях взяли участь спортсмени не лише з Житомира, а й з Чернігівщини. Попри велику кількість учасників, все провели в один день через економію коштів. Але вийти на старт змогли всі бажаючі.

Зимовий чемпіонат області відкрив змагальний сезон для житомирських плавців і став відбірковим етапом на змагання всеукраїнського рівня - відкритий чемпіонат України серед юніорів, який має відбутися в місті Севастополі в березні та чемпіонат України в 25-метровому басейні серед юнаків, який відбудеться за два тижні в національному центрі олімпійської підготовки.

- Змагання відбулися у двох вікових категорій. За його результатами буде сформовано дві збірні команди області. Також ми подивилися найближчий резерв для збірної області. А провідні спортсмени, виступаючи поза конкурсом, мали можливість перевірити свою підготовленість до кубку України, який 1-4 лютого буде проходити в місті Дніпропетровськ, - розповів Микола Крук, голова Житомирської обласної федерації плавання.

В 2014 році Житомирський регіональний підрозділ Федерації плавання України планує всі чемпіонати, які відбуватимуться в Житомирі, робити відкритими. Це дозволить долучити до змагань спортсменів з найближчих регіонів - Вінниччини, Хмельниччини та Київщини.

- На цих змаганнях була команда з Чернігівської області, що суттєво підвищило конкуренцію сере дітей. Хочемо також дітям, які поки не попадають в збірну області, дати можливість позмагатися у Вінниці, Хмельницькому та Чернігові. Та, відповідно, спортсменів з цих областей ми чекаємо до себе в гості на змагання, - вважає Микола Крук.

Щодо результатів чемпіонату, то Микола Крук поки не дуже задоволений рівнем підготовки житомирських спортсменів. Але вважає, ще є час підготуватися до всеукраїнських стартів і надолужити прогалини в підготовці.
Теги: ДЮСШ Авангард Микола Крук 

Схожі новини