1 2 3 4 5 6

Плавання

В Житомирі відбувся перший відкритий чемпіонат області з плавання. ФОТО

08.02.2017 14:19Плавання

Більше ста спортсменів з Житомира, Вінниці та Хмельницького взяли участь у відкритому чемпіонаті Житомирщини з плавання серед юнаків та юніорів, який 3-4 лютого відбувся в житомирському плавальному басейні "Авангад". Також почесним гостем змагань став Павло Хникін, дворазовий призер Олімпійських ігор в Барселоні, майстер спорту СРСР міжнародного класу, Заслужений майстер спорту України.

Чемпіонат відкривав змагальний сезон 2017 року і став етапом відбору на чемпіонат України серед юнаків та юніорів.

Переможців визначали за сумою набраних очок на трьох дистанціях. За словами організаторів, дуже гарно показали себе Софія Ільченко в брасі та Олексій Дацун в плаванні на спині.

- Вперше ми проводимо чемпіонат області у форматі відкритих змагань і в ньому беруть участь не лише наші плавці, а й гості з Хмельницького та Вінниці. Але в подальшому плануємо впроваджувати саме такий формат обласних змагань. Такий крок вже дозволив нам збільшити кількість учасників змагань. Зазвичай в чемпіонаті беруть участь не більше 50 спортсменів. Цього разу учасників було більше 100, причому 40 плавців приїхали з Вінниці та Хмельницького, - прокоментував змагання Микола Крук, голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Житомирській області.

За словами Миколи Крука, відкритий чемпіонат дозволить не лише збільшити конкуренцію серед учасників змагань, а підвищити якість і ефективність змагань. На жаль, у внутрішніх змаганнях не завжди можна адекватно оцінити рівень спортсмена, а спортсмену - дізнатися свій реальний рівень. Також ці змагання дозволять плавцям, які не потрапляють у збірну області, перевірити свої сили.

- Ми домовилися про тісну співпрацю із Вінницею та Хмельницьким і замість того, щоб в кожному місті проводити по три чемпіонати області в різних вікових категоріях, провести всього три турніри - по одному в кожному місті, а інші два просто привезуть туди свої команди. Починали з Житомира. Далі у травні будуть змагання у Вінниці, а в Хмельницькому - у жовтні, - розповідає Микола Крук.

Спортивний Житомир

 

Схожі новини