1 2 3 4 5 6

Плавання

В Житомирі відбувся турнір з плавання пам'яті Ніни Сосніної

21.12.2020 10:43Плавання

19-20 грудня у Житомирі пройшов 51-ий турнір з плавання пам'яті Ніни Сосніної. Його учасниками стали більше сотні плавців – представники 25 клубів з різних регіонів України. Встановлено декілька рекордів України.

Про це Суспільному розповів президент клубу "Житомир Аква Мастерс" Ігор Кухарєв. За його словами, цього року через карантинні обмеження учасниками турніру стали спортсмени у категорії Мастерс. Діти участі не брали. Найстаршим учасником став 87-річний Костянтин Щеглов з Житомира. Переможці визначались лише в особистій першості.

За словами голови відокремленого підрозділу федерації плавання України у Житомирській області Миколи Крука, цей турнір дорівнює рівню чемпіонату України, адже кожен його учасник мав можливість встановити найвищі досягнення у своїй категорії:

"Нова система електронного хронометражу, орендована у львів'ян, та суддівська колегія відповідного фаху дозволили фіксувати рекорди спортсменів та надавали право потрапити до топ-10 найкращих плавців України 2020 року. Встановлені рекорди має підтвердити федерація плавання України, і всі результати з'являться незабаром на її офіційному сайті".

Наразі підтвердженим є рекорд України у категорії 80+ на дистанції 50 метрів на спині Юрія Матковського.

за матеріалами Суспільне

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ Авангард  

Схожі новини