1 2 3 4 5 6

Плавання

Вперше в Житомирі відбудуться змагання з плавання на відкритій воді «Тетерів Open»

16.03.2016 15:12Плавання

Цього літа в Житомирі вперше відбудуться змагання з плавання на відкритій воді - міжнародний турнір «Тетерів Open». Вони стануть частиною національного Кубку Асоціації «МАСТЕРС» на відкритій. Наше місто прийматиме другий етап турніру. Організатори планують запросити не лише українських плавців, а й гостей із ближнього зарубіжжя.

Один із організаторів змагань, Ігор Кухарєв, президент спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» імені Анатолія Крюкова, закликає взяти участь у цих змаганнях всіх бажаючих аматорів, які відчувають в собі сили подолати дистанції в 1,5 чи 3 кілометри.

- Ідея провести змагання з плавання на відкритій воді виникла давно, але лише зараз спробуємо її реалізувати. Плануємо провести змагання на двох дистанціях - 1,5 і 3 км. Старти відбудуться в рамках чемпіонату України з акватлону 16-17 липня. В ці ж дні, паралельно, відбватиметься і наш "Тетерів Open". Заодно хочемо таким чином пропіарити наше місто, - розповідає Ігор Кухарєв.

За слвоами Кухарєва, цього року Асоціація плавальних клубів "Мастерс" запровадила Кубок України з плавання на відкритій воді. Перший його етап стартуватиме 26 чернвя в Одесі. За три тижні другий етап приймає Житомир, а ще через три вже заключний етап прийматиме Кузєцовск. Кожний етап матиме різні дистанції. В Одесі на морі це, скоріш за все, буде 2 кілометри. У нас - 1,5 та 3, а в Кузнєцовску - 1 миля. Переможці дистанцій на кожному з етапів нагороджуватимуться індивідуально. Також будуть підводитися підсумки по всім трьом етапам. 

- Взяти участь зможе кожен бажаючий. Аматори стартуватимуть разом із професіоналами. Ми раді будемо бачити всіх. Хоча в першу чергу розраховуємо на плавців, які практикують довгі дистанції. Потрібно розуміти, що це окремий вид спорту зі своєю специфікою, не басейн. Щодо професійних плавців з Житомира, думаю, чоловік 8-10 ми виставимо, - каже Ігор Кухарєв. 

Додвідково

Національний Кубок Асоціації «МАСТЕРС» на відкритій воді включає три етапи, а саме:

1 етап – 28 червня 2016, м. Одеса, міжнародний турнір «Чорноморська Перлина»;

2 етап – 16-17 липня 2016, м. Житомир, міжнародний турнір «Тетерів Open»;

3 етап – 05-07 серпня 2016, м. Кузнєцовськ, міжнародний турнір «Біле озеро».

За сумою балів набраних на окремих етапах Кубку Асоціації, будуть визначені переможці як у вікових категоріях серед чоловіків і жінок, так і в абсолюті. Такий підрахунок буде проведено і для басейну, і для відкритої води.

Спортивний Житомир


Теги: анонси Житомир 

Схожі новини