1 2 3 4 5 6

Плавання

Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN» зібрав в Житомирі 122 спортсмени

25.07.2016 11:32Плавання

В неділю 17 липня 2016 року в Житомирі в гідропарку пройшов Всеукраїнський турнір «TETERIV OPEN». Участь у ньому прийняло понад 120 спортсменів зі всієї України. Пропонуємо вашій увазі ще один невеликий звіт з турніру від його організаторів.

«TETERIV OPEN» – це перший турнір, який проводився на відкритій воді в місті Житомирі на річці Тетерів. Цей турнір є етапом Кубку Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс» з плавання на відкритій воді серед спортсменів категорії «Мастерс», який складається з трьох етапів.

Перший проходив в Одесі 26 червня, другий власне відбувся в Житомирі і третій етап буде в Рівненській області на «Білому озері» в місті Кузнецовську 6 серпня. Там буде підведений підсумок трьох етапів Кубку Асоціації з нагородженням переможців.

На «TETERIV OPEN» стартували плавці категорії «Мастерс» від 25 років, а найстаршими учасниками змагань були: житомирянин, заслужений тренер України Щеглов Костянтин (83 роки) і одесит Накльовкін Анатолій (85 років). Не зважаючи на такий поважний вік вони успішно подолали дистанцію в 1500 м. Браво! Є на що рівнятися молоді!

А молодь власне стартувала на дистанції 1500 м в нульовому запливі в категорії до 24 років.

Чудово виступили на Турнірі вихованці команди по плаванню «Бориспільські бобрята» під керівництвом свого тренера – олімпійського чемпіона Сергія Фесенка.

Ще одних учасників Турніру – сім’ю Галайчуків – хочемо виокремити і виділити, адже під керівництвом батька – Богдана Галайчука на дистанції 1500 м стартували відразу його чотири сини: Петро, Павло, Іван та Андрій. А тренером у цієї Dream Team – МАМА!

С Т А Т И С Т И К А Т У Р Н І Р У :
Стартувало 122 спортсменів
Категорія до 24 років – 46 осіб
Жінки 1 500 м – 6 осіб
Чоловіки 1 500 м – 27осіб
Жінки 3 000 м – 10 осіб
Чоловіки 3 000 м – 33 осіб

Жодні цифри не зможуть передати цієї неповторної атмосфери, яка панувала на Турнірі, починаючи з проходження мандатної комісії і закінчуючи нагородженням переможців і святкуванням.

Результати турніру можна переглянути на нашому сайті

Всі учасники Турніру отримали пам’ятні медалі на фініші запливу, а переможці отримали ексклюзивні медалі і кубки, а також пам’ятні подарунки.

Від імені Ігора Кухарєва – ідейного натхненника і рушійної сили Турніру та від імені Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «МАСТЕРС» хочемо подякувати, перш за все, всім учасникам Турніру, які приїхали з різних куточків України, всім, хто помагав, сприяв, безпосередньо брав участь в підготовці та організації Турніру.

Сердечна подяка усій суддівській колегії, головному судді змагань – судді національної категорії Наталії Кирилович за проведену суддівську роботу, судді національної категорії Миколі Круку за неоціненну допомогу по організації старту, Руслану Фріауфу за ефективну роботу в якості рефері змагань і звичайно, всім членам клубу «Житомир Аква Мастерс», які взяли участь в підготовці і суддівстві турніру.

Щира подяка Житомирському міському голові Сухомліну Сергію Івановичу та його заступнику Хренову Матвію Володимировичу за всесторонню підтримку і сприяння в організації Турніру.

Особливу подяку за допомогу, надану в процесі підготовки турніру, хотілося б висловити начальнику управління у справах для сім'ї молоді та спорту Житомирської міської ради Ковальчук Ірині Анатоліївні.

За безпосередню участь у процесі проведення турніру дякуємо начальнику відділу фізичної культури та спорту управління у справах для сім'ї молоді та спорту Житомирської міської ради Малюті Віктору Андрійовичу.

Спортивний Житомир

Схожі новини