1 2 3 4 5 6

Плавання

Юні житомиряни отримали сертифікати про завершення міської програми «Уроки плавання»

09.05.2017 16:19Плавання

Учні 2-5 класів отримали сертифікати про проходження міської програми «Уроки плавання». Занняття тривали з 1 березня по 30 квітня на базі спортивного комплексу ФОК. Впродовж двох місяців з дітьми займались професійні тренери з плавання. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

«Тренери навчали їх плавати, триматися на воді та, взагалі, як поводитися на воді. Для того, щоб заохотити діток продовжувати ці заняття далі, вже самостійно, або йти в спеціалізовані школи, ми вирішили їм на згадку дати такий символічний сертифікат, що вони відвідали заняття з плавання та розповісти їм про подальші можливості професійно займатися плаванням», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

У занняттях взяли участь 10 груп по 20 дітей в кожній, які відвідували басейн один раз на тиждень впродовж березня та квітня. Загалом до «Уроків плавання» долучились 200 дітей з таких навчальних закладів як: НВК №34, ЗОШ № 14, ЗОШ № 19, ЗОШ № 22, гімназія № 23, екологічний ліцей № 24 та дитяча футзальна команда «Візаж».

Привітав дітлахів із завершенням занять заступник міського голови Матвій Хренов, який побажав школярам залишатися активними, спортивними та прикладати максимум зусиль для власного розвитку.

Спортивний Житомир

Схожі новини