1 2 3 4 5 6

Самбо

Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат зібрав в Житомирі 80 спортсменів. Результати

03.05.2016 15:19Самбо

Чемпіонат області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2002 -2004 р.н. відбувся 29 квітня у м. Житомирі на базі ДЮСШ№2. Житомирська область була представлена понад 80 спортсменами з Коростишівського р.- н., Чуднівського району, Авангард, Динамо, ДЮСШ№2, Радомишльський р-н.

Переможці Чемпіонату області з боротьби самбо поїдуть на Чемпіона України, який відбудеться Кароліно-Бугаз (Одеська область) з 31.05.2016 - 02.06.2016.

Переможцями та призерами з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2002-2002 р.н. стали:

Юнаки

35 кг
І місце Когут Юрій (ДЮСШ№2).
ІІ місце Кирийчук Максим (Коростишів).
ІІІ місце Жиравський Дмитро(ДЮСШ№2).

38 кг
І місце Гулузаде Алі(Чуднів Динамо)
ІІ місце Романюк Дмитро (Коростишів).

42 кг
І місце Сухенко Вячеслав (Авангард)
ІІ місце Гайдаманчук Олександр (Чуднів, Динамо)
ІІІ місце Трохимчук Констянтин (Чуднів, Динамо)
ІІІ місце Назаренко Нікіта (Коростишів).
V місце Степанчук Михайло (ДЮСШ№2).
VІ місце Сушкевич Руслан (ДЮСШ№2).

46 кг
І місце Асаков Салама (ДЮСШ№2).
ІІ місце Мирончук Олексій (Коростишів).
ІІІ місце Єфанов Михайло(Авангард)
ІІІ місце Василюк Василь (Чуднів Динамо)
V місце Шалай Микита (ДЮСШ№2).
VІ місце Плечко Олег (ДЮСШ№2).

50 кг
І місце Дідківський Юрій (Коростишів).
ІІ місце Кучерук Ігор ( ЮД)
ІІІ місце Гаврилюк Назар (Коростишів).
ІІІ місце Рудницький Павло (ДЮСШ№2).
V місце Оверчук Владисла (Чуднів, Динамо)
VІ місце Кучерук Василь (Чуднів, Динамо)

55 кг
І місце Судін Валентин (ЮД)
ІІ місце Оловаренко Володимир(Радомиш )
ІІІ місце Жигадло Андрій (ДЮСШ№2).
ІІІ місце Бялік Дмитро (Динамо)
V місце Хренов Іван (ДЮСШ№2).
VІ місце Баранов Олександр (ДЮСШ№2).

59 кг
І місце Науйокас Даріус(ЮД)
ІІ місце Шугайло Ілля(Коростишів).
ІІІ місце Литвинчук Олександр(Динамо)
ІІІ місце Дмимтренко Едик (ДЮСШ№2).
V місце Стретович Дмитро(ДЮСШ№2).
VІ місце Двораківський Тарас (Динамо)

65 кг
І місце Наконечеий Олексій (ДЮСШ№2).
ІІмісце Володін Володимир(ДЮСШ№2).

71 кг
І місце Валеєв Тімур (Авангард)
ІІ місце Гончаренко Назар (Коростишів).
ІІІ місце Павленко Владислав(Коростишів).
ІІІ місце Мороз Євгеній (ДЮСШ№2).

+71 кг
І місце Корнійчук Сергій(Авангард)
ІІ місце Ляденко Максим (Коростишів).
ІІІ місце Лінкевич Руслан (Коростишів).

Дівчата

37 кг
І місце Білорус Віта(Коростишів).

40 кг
І місце Кравченко Олена(Коростишів).
ІІ місце Чернокоз Марія(ДЮСШ№2).

43 кг
І місце Галагуз Катерина (Динамо)
ІІ місце Землянська Єлізовета(Коростишів).

47 кг
І місце Соколенко Валерія(ДЮСШ№2).

51 кг
І місце Чижевська Анастасія

55 кг
І місце Красна Надія (Радомиш )

59 кг
І місце Бірюченко Валерія (Коростишів).
ІІ місце Газарова Евгенів(ДЮСШ№2).
ІІІ місце Стеценко Ксенія (Радомиш )
ІІІ Ващук Анастасія (Радомиш)

65 кг
І місце Шевцова Валентина (Радомиш )

+65 кг
І місце Камерон Емілія (ДЮСШ№2).

Вітаємо тренерів переможців та призерів змагань Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Ізерського М.Б., Дмитренко Д.Г., Соколовську А.А., Кудряшову Т.В., Кудряшов І .А., Гончаренко І.В., Вовнюк В.В., Войналович Н.В.,Хабчика А.А., Товчига С.В., Товстенко О.П., Чернокоз О.В. Рудницький М.Л., Нефедов .І.Б. Бурлака В.В.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ№2 

Схожі новини