Житомирян запрошують в секції дзюдо та самбо

Житомирська дитячо-юнацька спортивна школа №2 проводить набір дітей в секцію дзюдо та боротьби самбо. Заняття безкоштовні.

2015.12.16 15:55Самбо

Житомиряни виграли медалі на відкритому чемпіонаті Києва з боротьби самбо

Вихованці житомирської ДЮСШ№2 успішно виступили на відкритому чемпіонаті м. Києва з боротьби самбо юнаки та дівчата, який 5 грудня відбувся місті Київ.

2015.12.07 13:14Самбо

Студенти ЖНАЕУ виграли чотири медалі на чемпіонаті України з самбо

У Харкові завершився чемпіонат України з самбо серед студентів, у кому взяли участь 158 спортсменів із 9-ти областей країни

2015.11.04 05:03Самбо

Студентка ЖДТУ Вікторія Гапон завоювала бронзу на чемпіонаті України з самбо

Студентка першого курсу гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету Вікторія Гапон (тренер Кумечко О

2015.11.02 11:42Самбо

Троє житомирянок виграли бронзові медалі на чемпіонаті світу з боротби самбо

Троє житомирянок виграли бронзові нагороди на чемпіонаті світу з боротьби самбо серед молоді, юнаків та дівчат, який відбувся в Ризі (Латвія) 08-11 жовтня

2015.10.12 05:41Самбо

Світлана Тисько виграла бронзу на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів

Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів відбувся у Кривому Розі, що на Дніпропетровщині минулими вихідними, 26-27 вересня

2015.10.01 12:09Самбо

Студенти агроеклогічного університету вибороли 5 медалей на кубку України з самбо

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету вибороли п\'ять медалей на Кубку України з боротьби самбо серед чоловіків, жінок та бойового розділу самбо, який цими вихідними, 12-13 вересня, відбувся в місті Мукачево

2015.09.17 03:34Самбо

Житомиряни виграли три медалі на всеукраїнському турнірі з самбо

Вихванці житомирської ДЮСШ№2 виграли три медалі на V Всеукраїнському турнірі пам\'яті заслуженого тренера України Івана Хасімовича Сагаєва серед юнаків і дівчат 1999-2000 років народження

2015.09.09 11:55Самбо

Команда Житомира завоювала 16 медалей на кубку України з самбо серед юніорів

Збірна команда Житомира та області стала четвертою на Кубку України з боротьби самбо серед юніорів, юнаків, дівчат та дітей старшого віку (1997-98), який 29 серпня завершився в місті Суми

2015.08.31 02:42Самбо

Житомирянин Тимур Валієв став чемпіоном України з боротьби самбо

Вихованець житомирської ДЮСШ \"Авангард\" Тимур Валієв (2002р

2015.07.20 10:08Самбо

Житомиряни привезли медалі з турнірів по самбо і дзюдо з Очакова

Вихованці житомирскьої ДЮСШ №2 (тренер - Олена Кумечко) переможно виступили одразу на двох турнірах, які відбулися в Очакові, що на Миколаївщині

2015.06.11 01:54Самбо

Артем Яременко з Житомирщини став бронзовим призером кубку України з бойового самбо

Артем Яременко з Житомирщини став бронзовим призером кубку України з бойового самбо серед чоловіків, який 9 травня 2015 відбувся в Києві

2015.05.12 03:08Самбо

Патріоти з клубу «Козак» та житомирські самбісти виховуватимуть майбутніх призовників у Бердичеві

У приміщенні бердичівської дитячо-юнацької спортивної школи вчили наносити удари, кидати, ламати, душити: 2-й етап навчально-польових зборів за участі бердичівських 11-класників був повністю присвячений одному з найпопулярніших видів спортивних єдиноборств, що виник свого часу у Радянському Союзові в далеких 20-х роках ХХ ст

2015.04.20 11:13Самбо

Житомирські самбістки привезли дві србіні і одну бронзову медалі з чемпіонату Європи

У неділю, 19 квітня, в Сербії завершився молодіжний чемпіонат Європи з самбо

2015.04.20 01:02Самбо

Житомирські самбісти привезли додому 12 медалей

Три золоті, дві срібні та сім бронзових медалей, – такі результати збірної команди Житомирської області у Чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів та юніорок, юнаків і дівчат

2015.02.09 09:01Самбо

У Житомирі відбувся всеукраїнський турнір пам’яті Вадима Гоферта

13 грудня у Житомирі всеукраїнським турніром пам’яті Вадима Гоферта відзначили одразу три ювілейні дати: 50-річчя початку розвитку боротьби самбо в області (1964 р

2014.12.14 05:44Самбо

Житомирянка Катерина Хомяк: моя мета - стати чемпіонкою світу з самбо серед дорослих

Житомирянка Катерина Хомяк стала чемпіонкою світу з боротьби самбо серед кадетів. Про свій шлях до перемоги та плани на майбутнє Катерина розповіла журналістам під час брифінгу, який відбувся 10 грудня

2014.12.10 03:37Самбо

Житомирянка Катерина Хомяк стала чемпіонкою світу з самбо серед кадетів

Житомирирська спортсменка, вихованка ДЮСШ№2 Катерина Хомяк виграла чемпіонат світу з самбо серед кадетів (вік 15-16 років), який 5-6 грудня відбувся на Кіпрі

2014.12.09 02:41Самбо

В Житомирі відзначили 40-річчя дзюдо та 50-річчя боротьби самбо

Відкритий обласний турнір з дзюдо та боротьби самбо серед юнаків та дівчат відбувся 18 жовтня 2014 року у Житомирі на базі ДЮСШ№ 2

2014.10.21 03:17Самбо