1 2 3 4 5 6

Самбо

Результати чемпіонату житомирської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат

21.10.2016 16:28Самбо

Минулого тижня на базі житомирської ДЮСШ №2 відбувся чемпіонат житомирської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2000-2002, 2003-2005, 20066-2007 р.н. Участь у змаганнях взяли 220 спортсмена, серед яких вихованці ДЮСШ № 2 м. Житомира, ДЮСШ «ОР», ДЮСШ «АВАНГАРД», Коростишева, Баранівського району, Юний Десантник, житомирський Динамовець  та Динамовець Чуднів.

Результати змагань:

Серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. з боротьби самбо.

Юнаки

32 кг
І місце Міхненко Кирило (Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Поліщук Олексій (Житомир "Авангард")
ІІІ місце Жидецький Матвій (Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Осінський Іван (Житомир"Динамовець")
V місце Складчиков Віталій (Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Горшков Владислав (Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Когут Юрій (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Панасюк Іван (Житомир "Авангард")
ІІІ місце Огороднік Олександр(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Проценко Євген (Житомир"Динамовець")


38 кг
І місце Харчук Валерій (Житомир "ЮД")
ІІ місце Селюченко Артем (Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІІ місце Романюк Дмитро (Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІІ місце Гуменюк Денис (Житомир ДЮСШ№2)

42 кг
І місце Чернишов Максим(Житомир "ЮД")
ІІ місце Ясінський Владислав(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Синицький Владислав(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Гелевич Дмитро(Коростишівська р-на ДЮСШ)

46 кг
І місце Малих Тимофій(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Глінчевський Даниїл (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Ваховський Дмитро (Житомир ДЮСШ№2)

50 кг
І місце Нагорний Денис (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Радченко Данил (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Стельмах Олександр(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Гурківський Ігор (Житомир "Авангард")
V місце Ковальчук Віталій(Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Хомич Ілля(Житомир"Динамовець")

54 кг
І місце Юрченко Тарас(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Сазонський Микита (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Бялік Дмитро(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Чертков Владислав (Житомир МОН)
V місце ЖабровецьДмитро (Житомир МОН)

59 кг
І місце Хренов Іван (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Лайпольт Андрій ( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Єрко Богдан(Житомир МОН)

65 кг
І місце Литвинчук Олександр(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Двораківський Тарас(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Шевчук Назар(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Зелений Дмитро(Житомир "Авангард")


71 кг
І місце Павленко Владислав (Коростишівська р-на ДЮСШ)

+71 кг
І місце Медведчук Алієв-Назарій(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Мосійчук Тарас(Житомир"Динамовець") 

дівчата

34 кг
І місце Сичевська Анна (Житомир ДЮСШ№2)

40 кг
І місце Чернокоз Марія (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Білорус Віта(Коростишівська р-на ДЮСШ)

43кг
І місце Слободенюк Аліна(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Землянська Єлизавета(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІІ місце Оверківська Віра (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Чугайнова Дар’я (Житомир ДЮСШ№2)

47 кг
І місце Кравченко Олена(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Двораковська Іванна(Житомир"Динамовець")

51 кг
І місце Щавінська Діана (Баранівськар-на ДЮСШ)
ІІ місце Протасевич Олександра(Житомир ДЮСШ№2)

55 кг
І місце Свинціцька Юлія (Житомир "ЮД")
ІІ місце Бовсуновська Марина (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Шевченко Дар’я (Житомир ДЮСШ№2)

59 к
І місце Проценко Ана- Марія (Житомир ДЮСШ№2)

Серед юнаків та дівчат 2000-2002 р.н. з боротьби самбо.

42 кг
1місце Вакуленко Владислав (Чуднів"Динамовець)

46 кг
І місце Волгушев Данил (Житомир "ЮД")
ІІ місце Носок Віталій (Коростишівська р-на ДЮСШ)

50 кг
І місце Волгушев Олександр(Житомир "ЮД")
ІІ місце Сікірін Артем (Баранівськар-на ДЮСШ)
ІІІ місце Гавриленко Андрій(Житомир"Динамовець")

55 кг
І місце Гаврилюк Назар(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Чорний Артем(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІІ місце Лайчук Андрій(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Стретович Дмитро(Житомир ДЮСШ№2)
V місце Баранов Олександр (Житомир ДЮСШ№2)
V І місце Климчук Ігор (Житомир ДЮСШ№2)

60 кг
І місце Шугайло Ілля (Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Сеньков Володимир(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Науйокас Даріус (Житомир "ЮД")
ІІІ місце Судін Валентин (Житомир "ЮД")
V місце Цапура Максим(Житомир ДЮСШ№2)

66 кг
І місце Стельмашов Артем (Житомир "Авангард")
ІІ місце Малих Клим (Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Козер Олександр (Житомир МОН)
ІІІ місце Горай Вадим(Коростишівська р-на ДЮСШ)

72 кг
І місце Валєєв Тимур(Житомир "Авангард")
ІІ місце Заєць Ігор(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Яковенко Богдан(Коростишівська р-на ДЮСШ)

78 кг
І місце Гончаренко Назар(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Распутний Богдан(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Корнійчук Сергій Житомир "Авангард")

84 кг
І місце Лось Вадим(Коростишівська р-на ДЮСШ)

+84 кг
І місце ОсадчукВіталій(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Ляденко Максим(Коростишівська р-на ДЮСШ)

Дівчата

48 кг
І місце Соколенко Валерія (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Кунаш Тетяна (Баранівськар-на ДЮСШ)

52 кг
І місце Золоторьова Вікторія (Житомир ДЮСШ№2)

56 кг
І місце Процун Іванка (Баранівськар-на ДЮСШ)

60 кг
1 місце Бірюченко Валерія (Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Гуленко Дар’я (Житомир ДЮСШ№2)

65 кг
І місце Камерон Емілія (Житомир ДЮСШ№2)

70 кг
І місце Тисько Світлана (Житомир ШВСМ)

серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н.

дівчата

26 кг
І місце Селіверстова Софія(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Чернишова Вікторія(Житомир ДЮСШ№2)

29 кг
І місце Кузьменко Кіра(Коростишівська р-на ДЮСШ)
ІІ місце Вернацька Юлія(Баранівськар-на ДЮСШ)
ІІІ місце Залевська Евеліна(Житомир ДЮСШ№2)

32 кг
І місце Кумечко Віолетта(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Стоцька Маргаріта(Житомир"Динамовець")

35 кг
І місце Проценко Софія-Марія( Житомир ДЮСШ№2)

43 кг
І місце Сазонська Марта (Житомир ДЮСШ№2)

+51 кг
І місце Шидловська Анастасія (Баранівськар-на ДЮСШ)

юнаки

28 кг
І місце Бабіч Владислав (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Гончарук Ілля (Житомир "Авангард")
ІІІ місце Канавець Данило (Житомир "ЮД")
ІІІ місце Реклицький Максим (Житомир "ЮД")
V місце Гурчин Марат (Коростишівська р-на ДЮСШ)
VІ місце Пантус Андрій (Житомир ДЮСШ№2)

31 кг
І місце Мартинчук Олександр(Житомир "Авангард")
ІІ місце Горбачук Денис(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Данильчук Олексій(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Макаренко Віталій(Коростишівська р-на ДЮСШ)
V місце Дімянчук Максим(Житомир "ЮД")
VІ місце Ямковой Дмитрій (Житомир "Авангард")

34 кг
І місце Єсипенко Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Петров Вячеслав (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Юрьєв Нікіта (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Брюховенко Дмитро (Житомир ДЮСШ№2)

38 кг
І місце Харчук Богдан (Житомир "ЮД")
ІІ місце Ярошук Даниїл(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Корнійчук Володимир(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Бондарчук Артем(Житомир ДЮСШ№2)
V місце Онищук Вадим(Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Гуменюк Дмітро(Житомир ДЮСШ№2)

42 кг
І місце Колесник Владислав (Житомир "Авангард")
ІІ місце Матвєєв Ілля (Житомир "ЮД")
ІІІ місце Бохонько Олександр(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Проценко Ілля (Житомир ДЮСШ№2)
V місце Хавндош Даніель (Житомир ДЮСШ№2)

46 кг
І місце Соснова Даніїл

50 кг
І місце Шкір Артур

55 кг
І місце Жученко Дмитро

Вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Ізерського М.Б., Дмитренко С.Г., Соколовську А.А., Кудряшову Т.В., Кудряшов І .А., Гончаренко І.В., Вовнюк В.В., Добрянський В.В., Чернокоз О.В. Рудницький М.Л.. Бурлака В.В. НефьодовІ.Б. Войналович Н.В.. ХабчикА.А.. Савенко о., Щавінська Т.А., Дзензелюк Д.О., Сізов С.

Спортивний Житомир

Схожі новини