1 2 3 4 5 6

Самбо

Результати чемпіонату Житомирської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н.

02.02.2017 12:07Самбо

Минулими вихідними в Житомирі відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н. Змагання проводились в залі ДЮСШ№2.

Житомирська область була представлена понад 65 учасниками з Авангард, Динамовець, ДЮСШ№2, Радомиш, Коростишів КДЮСШ, Чуднівський район, Барановський район та Коростень "Старт", Житомир" ЮД .

Вітаємо переможцями з області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2008-2010 р.н.

Серед юнаків

20 кг
І місце Чугаєвський Максим (Житомир ДЮСШ№2)

22 кг
І місце Зелінський Маркіян(Житомир"Динамовець")
ІІ місце Толстокаров Євген(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Войналович Сергій (Коростишів КДЮСШ)
ІІІ місце Мартинюк Андрій(Житомир"Динамовець")
V місце Колесник Артем(Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Онікієнко Володимир (Коростишів КДЮСШ)

24 кг
І місце Лисюк Владислав(Коростишів КДЮСШ)
ІІ місце Протасевич Владислав(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Гуменюк Андрій(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Шевченко Олексій(Житомир ДЮСШ№2)
V місце Ільницький Назар(Коростишів КДЮСШ)

26 кг
І місце Аліксійчук Владислав(Коростишів КДЮСШ)
ІІ місце Кувшинець Вадим(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Мелешко Іван( Житомир "Авангард")
ІІІ місце Ларіонов Ярослав(Житомир ДЮСШ№2)
V місце Гурчин Марат(Коростишів КДЮСШ)
VІ місце Соколенко Олег(Житомир ДЮСШ№2)

29 кг
І місце Гончарук Ілля (Житомир "Авангард")
ІІ місце Алексейчук Всеволод(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Вигівський Максим(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Проценко Павло(Житомир"Динамовець")
V місце Юрченко Євген(Житомир"Динамовець")
VІ місце Остапчук Дмитро (Житомир" ЮД")

32 кг
І місце Герасимчук Алі(Житомир "Авангард")
ІІ місце Родіонов Андрій(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Ямковий Дмитро(Житомир "Авангард")
ІІІ місце Капіж Денис (Довбиська ДЮСШ)
V місце Гуцалюк Єгор(Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Кімкін Максим(Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Хмель Ілля(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Чернецький Назар(Житомир"Динамовець")
ІІІ місце Терещенко Антон(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Кирильчук Савелій(Житомир "Авангард")

38 кг
І місце Корнійчук Володимир(Житомир "Авангард")
ІІ місце Гуменюк Дмітро (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Мазуренко Назар(Довбиська ДЮСШ)

42 кг
І місце Нестеровський Максим(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Лось Вадим (Житомир"Старт")

+42 кг
І місце Касян Владислав(Житомир ДЮСШ№2)

Серед дівчат

20 кг
І місце Пронь Анастасія(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Жигадло Віталіна(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Малюк Даша(Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Гурчіна Мілана(Коростишів КДЮСШ)

22 кг
І місце Павлущенко Альвіна(Коростишів КДЮСШ)
ІІ місце Бернацька Олена(Довбиська ДЮСШ)

29 кг
І місце Бернацька Юлія(Довбиська ДЮСШ)
ІІ місце Храбан Валерія(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Прохоренко Вікторія (Житомир"Старт")

32 кг
І місце Рижкова Ульяна(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Назаревич Христина(Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Залевська Евеліна(Житомир ДЮСШ№2)

36 кг
І місце Проценко Софія-Марія(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Журавська Сніжана(Довбиська ДЮСШ)

Вітаємо призерів та переможців змагань, та їх тренерів: Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Дмитренко Д.Г., Соколовську А.А., Кудряшову Т.В., Кудряшов І .А., Гончаренко І.В., Вовнюк В.В., Рудницький М.Л., Нефьодов І.Б. Сізов С.В. Карпенюк С. Щавінська Т.А. ВойналовичН В.,Бурлака В.В., Добрянський В.В.,Чернокоз О.В., Ревнівце Б.О.,Товстенко О.П. та Парфенюк Н.Г. 

Спортивний Житомир

Схожі новини