1 2 3 4 5 6

Самбо

Світлана Тисько виграла бронзу на чемпіонаті України з боротьби самбо серед кадетів

01.10.2015 12:09Самбо

Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів відбувся у Кривому Розі, що на Дніпропетровщині минулими вихідними, 26-27 вересня. Участь у турнірі взяли більше 200 спортсменів з 21 регіону нашої країни. Житомирську область представляли 10 вихованців міської ДЮСШ№2 та ДЮСШ "Динамовець". 

Єдине призове місце здобула житомирянка Світлана Тисько. Вона виграла бронзу у ваговій категорії до 65 кг.

Ще четверо спортсменів потрапили в п'ятірки кращих у своїх вагових категоріях. 

5 місце:

- Лідія Ващенко
- Дар'я Гуленко  
- Ярослав Мотузко
- Ірина Бур'ян 

Спортсменів підготували: Кумечко О.М., Рудницький М.Л. та Дмитренко С.Г.

Всі переможці та призери чемпіонату України з самбо серед кадетів
Дівчата

До 38 кг
1. Олександра ПРІЩЕНКО (Вінницька область)

До 41 кг
1. Вікторія ЛУЩЕНКО (Харківська область)
2. Анастасія ІСІГОРОВА (Дніпропетровська область)
3. Ірина ГЛУШКО (Вінницька область)

До 44 кг
1. Анастасія ПЕРЕХРЕСТ (Дніпропетровська область)
2. Руслана ПЕРЕХРЕСТ (Дніпропетровська область)
3. Алла БЕГЕБА (Івано-Франківська область) і Єлизавета ЖЕРЕБНА (Харківська область)

До 48 кг
1. Анастасія БЕЗОТОСНА (Харківська область)
2. Русанна ДЖЕНАЙ (Сумська область)
3. Софія БАГІШВІЛІ (Харківська область) і Наталія СТЕПАНКОВА (Івано-Франківська область)

До 50 кг
1. Мар’яна МИХАЙЛОВА (Харківська область)
2. Яна ПЛАХТІЙ (Черкаська область)
3. Валерія ПЕТРОВА (Миколаївська область) і Катерина ПРИГОВА (Дніпропетровська область)

До 56 кг
1. Владислава НЕЦВІТ (Харківська область)
2. Ліліана МИХАЛЬСЬКА (Дніпропетровська область)
3. Олеся МИХАЛЬОВА (Донецька область) і Віталіна ПЄТУХОВА (Луганська область)

До 60 кг
1. Аліна ГЕРАСИМЕНКО (Миколаївська область)
2. Марія РИБАЧУК (Одеська область)
3. Лія МОІСЕЄНКО (Харківська область) і Валерія ТАНЦЮРА (Дніпропетровська область)

До 65 кг
1. Наталія ЧИСТЯКОВА (Чернігівська область)
2. Анна КУПІНА (Харківська область)
3. Влада КОНЯЄВА (Миколаївська область) і Світлана ТИСЬКО (Житомирська)

До 70 кг
1. Анастасія ЖИЛЯЄВА (Дніпропетровська область)
2. Оксана ОБЕРТІЙ (Київ)
3. Марія СНІСАРЕНКО (Миколаївська область) і Яна БОРСУК (Рівненьска область)

Понад 70 кг
1. Єлизавета ГОРБ (Дніпропетровська область)
2. Каріна КРАЄВСЬКА (Дніпропетровська область)
3. Анастасія ПРОКОПЕНКО (Чернігівська область) і Олександра РОМАНЕНКО (Дніпропетровська область)

Юнаки 

До 42 кг
1. Євген ДОБРОВОЛЬСКИЙ (Одеська область)
2. Віталій ТЕРЕНТЬЄВ (Миколаївська область)
3. Анатолій КУЛІБАБА (Вінницька область) і Сергій НОВАК (Київська область)

До 46 кг
1. Артур МАРТІРОСЯН (Луганська область)
2. Михайло СВІДРАК (Івано-Франківська область)
3. Кирило МАТУС (Дніпропетровська область) і Андрій ЛАЙЩУК (Івано-Франківська область)

До 50 кг
1. Віктор ЯКОВЛЕВ (Одеська область)
2. Олексій СИТІН (Харківська область)
3. Артем МИГОТІМ (Одеська область) і Дмитро НАГОРНИЙ (Сумська область)

До 55 кг
1. Роман ТРУШ (Харківська область)
2. Ілля ПАРАМОНОВ (Луганська область)
3. Іван ПЕРЕБИЙНІС (Харківська область) і Денис РАЄВСЬКИЙ (Харківська область)

До 60 кг
1. Олександр ЩЕРБАКОВ (Дніпропетровська область)
2. Олександр КОВАЛЕНКО (Дніпропетровська область)
3. Дмитро МАРТИНОВ (Дніпропетровська область) і Олександр СОЛОДОВНІКОВ (Харківська область)

До 66 кг
1. Сергій КАРАБУТ (Дніпропетровська область)
2. Олег ПЛАТОНОВ (Донецька область)
3. Станіслав СЕМКОВ (Хмельницька область) і Денис КУЛЕНКО (Вінницька область)

До 72 кг
1. Володимир КИРИЧЕНКО (Дніпропетровська область)
2. Ігор КРАВЧЕНКО (Луганська область)
3. Сергій ВОСТРЕНКОВ (Дніпропетровська область) і Ярослав ДАВИДЧУК (Хмельницька область)

До 78 кг
1. Станіслав СЕРГІЙЧУК (Дніпропетровська область)
2. Єгор СТАТІВКА (Харківська область)
3. Максим ПРОКОПЕНКО (Одеська область) і Дмитро САЛОВ (Харківська область)

До 84 кг
1. Євген ВЕГЕРА (Харківська область)
2. Сергій МАРУШКІН (Одеська область)
3. Роман СВИЩ (Львівська область) і Сергій МОЛОДИК (Київ)

Понад 84 кг
1. Кирило НЕЧИПОРЮК (Одеська область)
2. Георгій ДІЛЬ (Одеська область)
3. Євгеній ПАНЮХНО (Київ) і Ігор ГАНЖА (Хмельницька область)

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ№2 ДЮСШ Динамовець 

Схожі новини