1 2 3 4 5 6

Самбо

У Житомирі відбувся чемпіонат області з боротьби самбо. Результати

27.11.2017 15:25Самбо

У Житомирі завершвися чемпіонат області з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (бойового розділу). У змаганнях взяли участь вихованці житомирських ДЮСШ №2, ДЮСШ Динамовець, Авангарду, школи юних десантників, коростишівської КУ КДЮСШ та бердичівської ДЮСШ.

Результати

Чоловіки

52 кг І місце Добрянський Віталій (КДЮСШ)
57 кг І місце Корчевський Олег (Житомир Динамовець)

62 кг
  І місце Чередніченко Дмитро(КДЮСШ)
 ІІ місце Тисько Дмитро(Житомир Динамовець)
ІІІ місце Березовський Михайло(Житомир Динамовець)
ІІІ місце Тимощук Іван (МОНУ)
 V місце Заремблюк Сергій ( Бердичів ВПСК Козак)
VІ місце Михайло Вячеслав (КДЮСШ) 

68 кг
  І місце Шевчук Юрій (ДЮСШ №2)
 ІІ місце Поплавський Ігор(КДЮСШ)
ІІІ місце Когут Денис( Бердичів ВПСК Козак)
ІІІ місце Барановський Микола (МОНУ)
V місце Лихотворик Роман (МОНУ)
VІ місце Журавський Вадим( Бердичів ВПСК Козак)

74 кг
  І місце Царенко Олександр (КДЮСШ)
 ІІ місце Маковецький Михайло (МОНУ)
ІІІ місце Михайловський Тарас (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Карпишин Юрій (МОНУ)
 V місце Донсков Володимир(ДЮСШ№2)
VІ місце Ушаков Олег(МОНУ)

82 кг
  І місце Гринчук Владислав (Житомир Динамовець)
 ІІ місце Мандро Юрій (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Сергійчук Ростислав (МОНУ)
ІІІ місце Орел Олександр( Бердичів ВПСК Козак)
V місце Орел Анатолій( Бердичів ВПСК Козак)
VІ місце Лісовський Ростислав(ДЮСШ№2)

90 кг
І місце Кучава Івері(Житомир Динамовець)
ІІ місце Зайчковський Сергій(ДЮСШ№2)
ІІІ місце Карпов Олександр(МОНУ)

100 кг
І місце Массанін Денис(Житомир Динамовець)

+100 кг
І місце Шевчик Олександр(МОНУ)
ІІ місце Касянчук Олександр (КДЮСШ)

Жінки

44 кг
І місце Козел Іванка(ДЮСШ№2)

48 кг
І місце Жигора Наталія(МОНУ)

52 кг
І місце Побігайло Діана(ДЮСШ№2)

56 кг
І місце Пилаєва Дарина(КДЮСШ)

60 кг
І місце Богачук Аліна(ДЮСШ№2)

64 кг
І місце Кратюк Вероніка(ДЮСШ№2)

68 кг
І місце Гапон Вікторія(ДЮСШ№2)
ІІ місце Нікітіна Мирослава ( Бердичів ВПСК Козак)

72 кг
І місце Хомяк Катерина(ДЮСШ№2)

80 кг
І місце Ізерська Вероніка (ДЮСШ№2)

Бойовий розділ серед чоловіків

52 кг І місце Добрянський Віталій (КДЮСШ)

62 кг
І місце Чередніченко Дмитро(КДЮСШ)
ІІ місце Михайло Вячеслав (КДЮСШ)

68 кг
І місце Стремидло Володимир (КДЮСШ)
ІІ місце Лихотворик Роман (МОНУ)
ІІІ місце Поплавський Ігор(КДЮСШ)
ІІІ місце Когут Денис ( Бердичів ВПСК Козак)

74 кг
І місце Царенко Олександр (КДЮСШ)
ІІ місце Ушаков Олег (МОНУ)
ІІІ місце Донсков Володимир (ДЮСШ№2)

82 кг
І місце Сергійчук Ростислав (МОНУ)
ІІ місце Дубиченко Володимир(КДЮСШ)
ІІІ місце Орел Олександр( Бердичів ВПСК Козак)
ІІІ місце Орел Анатолій( Бердичів ВПСК Козак)

90 кг
І місце Карпов Олександр(МОНУ)

+100 кг
І місце Касянчук Олександр (КДЮСШ)
ІІ місце Шевчик Олександр(МОНУ)

Вітаємо тренерів: Кумечко О.М., Голуб В.Ю., Савенко О.В, Шпит В.О., Дзензелюк Д.О.
Ізерського М.Б., Нефьодов І.Б., Дмитренко С.Г., Вовнюк В.В.

Спортивний Житомир

Схожі новини