1 2 3 4 5 6

Самбо

В Житомирі відбулися чемпонати міста з дзюдо та самбо

28.04.2017 12:27Самбо

Минулого тижня в Житомирі, в спортзалі ДЮСШ№2, відбулася першість міста Житомира з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2009, 2010 р.н., а також з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2003-2005, 2008 р.н.

Житомирську область представляли вихованці ДЮСШ №2 , ДЮСШ «Авангард», «Динамовець», Коростишівська КДЮСШ, Довбишська ДЮСШ, Чуднів «Динамовець», Бердичів СК Козак , ЮД, ДЮСШ «Старт».

Юнаки 2006 р.н.

26 кг
І місце Новаківський Владислав (Житомир ДЮСШ №2)
ІІ місце Папкін Владислав (Довбиська ДЮСШ)

28 кг
І місце Канавець Данило (Житомир ЮД)
ІІ місце Крепчук Алім ( Житомир Динамовець)

34 кг
  І місце Петров Вячеслав (Житомир ДЮСШ №2)
ІІ місце Дем’янчук Максим (Житомир ЮД)
ІІІ місце Далеко Світозар (Житомир ДЮСШ №2)
ІІІ місце Горобчук Денис (Житомир ДЮСШ №2)
V місце Простибоженко Денис (Житомир ДЮСШ №2)
VІ місце Юр’єв Нікіта (Житомир ДЮСШ №2)

38 кг
І місце Єсипенко Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Змієвський Тимофій (Довбиська ДЮСШ)

42 кг
І місце Колесник Владислав (Житомир Авангард)
ІІ місце Харчук Богдан(Житомир ЮД)

46 кг
І місце Сидловський Михайло (Житомир Авангард)
ІІ місце Бохонко Олександр(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Опанасюк Назар

50 кг
І місце Шкір Артур(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Ожго Назар (Довбиська ДЮСШ)

+50 кг
І місце Тиндюк Данил (Житомир Авангард)

Дівчата 2006 р.н.

25 кг
І місце Мартинюк Варвара (Житомир Динамовець)

27 кг
І місце Селіверстова Софія (Житомир Динамовець)

32 кг
І місце Кумечко Віолетта(Житомир ДЮСШ№2)

36 кг
І місце Легенька Софія (Житомир Динамовець)

+36 кг
І місце Шидловська Анастасія (Довбиська ДЮСШ)

Юнаки 2007 р.н.

25 кг
І місце Савіцький Захар (Довбиська ДЮСШ)
ІІ місце Паламарчук Олександр (Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Буравський Денис

27 кг
І місце Грибан Максим (Житомир ЮД)
ІІ місце Василенко Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Юрченко Віктор (Довбиська ДЮСШ)

29 кг
І місце Бабач Олександр (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Клочков Давид (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Коротун Денис (Житомир ЮД)
ІІІ місце Савич Максим (Довбиська ДЮСШ)
V місце Власюк Микола(Житомир ДЮСШ№2)
VІ місце Байда Евген (Житомир ДЮСШ№2)

32 кг
І місце Собко Ілля ( Житомир Авангард)
ІІ місце Дердун Михайло ( Житомир Авангард)
ІІІ місце Коротун Віталій (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Філоненко Даніїл (Житомир ДЮСШ№2)
V місце Ясинецький Володимир (Коростишівська КДЮСШ)
V І місце Василенко Василь(Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Бочков Олександр (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Бойченко Нікіта (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Бистраков Максим(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Мовчан Іван (Житомир ДЮСШ№2)

38 кг
І місце Губін Владислав (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Злобинець Кирил (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Савіцький Мирослав (Довбиська ДЮСШ)

42 кг
І місце Папірик Віталій (Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Ковбан Дмитро (Чуднів «Динамовець»)
ІІІ місце Бондарчук Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Осика Назар (Житомир ДЮСШ№2)

46 кг
І місце Проценко Ілля (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Шитаков Егор (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Бурлака Андрій (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Кіпер Павло (Житомир ДЮСШ№2)

50 кг
І місце Соснов Даніїл (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Хандош Даніель (Житомир ДЮСШ№2)

Дівчат 2007 р.н.

22 кг
І місце Тарданська Христина (Коростишівська КДЮСШ)

26 кг
І місце Семенюк Зоряна (Довбиська ДЮСШ)

29 кг
І місце Ожго Анна (Довбиська ДЮСШ)

32 кг
І місце Кузьменко Кіра (Житомир Динамовець)
ІІ місце Никитюк Єлизавета (Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Кочмар Оксана (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Авраменко Вероніка (Довбиська ДЮСШ)

36 кг
І місце Іщук Діана (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Свінціцька Сніжана (Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Малюк Богдана (Довбиська ДЮСШ)

40 кг
І місце Змієвська Ангеліна (Довбиська ДЮСШ)

Юнаки 2009 р.н.

23 кг
І місце Зелінський Маркіян (Житомир Динамовець)
ІІ місце Мартинюк Андрій (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Товстокаров Євгеній (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Торгонський Олександр (ДЮСШ «Старт»)

25 кг
І місце Колесник Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Мартинов Нікіта (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Войнолович Сергій (Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Голішевський Олександр (Житомир ДЮСШ Старт)

27 кг
І місце Аліксійчук Владислав (Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Мелешко Іван ( Житомир Авангард)
ІІІ місце Черній Ростислав ( Житомир Авангард)
ІІІ місце Литвинюк Данил ( Житомир Авангард)
V місце Соколенко Олег (Житомир ДЮСШ№2)

29 кг
І місце Пятницький Ілля (Житомир ЮД)
ІІ місце Кручко Ярослав ( Житомир Авангард)
ІІІ місце Джус Дмитро (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Лозинський Арсеній (Житомир ДЮСШ№2)
V місце Свинцицкий Олексій ( Житомир Авангард)

32 кг
І місце Ракович Нікіта (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Збужовий Дмитро (Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Хударганов Хамидуллох (Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Чернецький Назар (Житомир Динамовець)
ІІ місце Бичинський Кирил (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Терещенко Антон (Житомир ДЮСШ№2)

Дівчат 2009 р.н.

20 кг
І місце Пронь Анастасія (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Жигадло Віталіна (Житомир ДЮСШ№2)

24 кг
І місце Криворучко Вікторія (Коростишівська КДЮСШ)

26 кг
І місце Калініна Домініка(Житомир ДЮСШ№2)

32 кг
І місце Зінчик Софія(Довбишська ДЮСШ)

Юнаки 2010 р.н.

19 кг
І місце Гринчук Максим (Житомир Динамовець)

21 кг
І місце Стельмах Дмитро ( Житомир Авангард)
ІІ місце Собко Богдан (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Осика Андрій (Житомир ДЮСШ№2)

23 кг
І місце Кравченко Максим (Довбиська ДЮСШ)
ІІ місце Кулибаба Кирил ( Житомир Авангард)
ІІІ місце Сєрокуров Іван (Житомир ДЮСШ Старт)
ІІІ місце Юнусов Ярослав ( Житомир Авангард)

25 кг
І місце Легенький Іван (Житомир Динамовець)
ІІ місце Ліщук Борис (Житомир ДЮСШ Старт)
ІІІ місце Талько Артем (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Каплюк Дмитро

27 кг
І місце Архаров Назар (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Воронов Богдан (Житомир ДЮСШ№2)

29 кг
І місце Гавриленко Егор (Житомир Динамовець)

Дівчат 2010р.

18 кг
І місце Гурчина Мілана (Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Малюк Дар’я (Довбишська ДЮСШ)

22 кг
І місце Бернадцька Олена (Довбишська ДЮСШ)

24 кг
І місце Якусевич Аврора (Житомир ДЮСШ№2)

2008 р.н.

22 кг
І місце Павлущенко Альвіна (Коростишівська КДЮСШ)

26 кг
І місце Чернишова Вікторія ( Житомир ДЮСШ№2)

30 кг
І місце Бернадцька Юлія(Довбишська ДЮСШ)
ІІ місце Рижкова Ульяна (Житомир ДЮСШ№2)

32 кг
І місце Назаревич Хрестина(Довбишська ДЮСШ)
ІІ місце Залевська Евеліна(Житомир ДЮСШ№2)

34 кг
І місце Проценко Софія-Марія (Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Журавська Сніжана(Довбишська ДЮСШ)

24 кг
І місце Лисюк Владислав(Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Штейн Гліб(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Чугаєвський Максим(Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Когут Юрій(Житомир ДЮСШ№2)
V місце Охрімчук Богдан (Житомир ДЮСШ№2)

26 кг
І місце Протасевич Владислав(Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Наконечний Ілля (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Пришва Микола( Житомир Авангард)
ІІІ місце Гурчин Марат(Коростишівська КДЮСШ)

28 кг
І місце Гончарук Ілля( Житомир Авангард)
ІІ місце Виговський Максим( Житомир Авангард)
ІІІ місце Глазовий Гліб( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Ларіонов Ярослав( Житомир ДЮСШ№2)

30 кг
І місце Алексейчук Всеволод( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Остапчук Дмитро
ІІІ місце Юрченко Євген(Житомир Динамовець)

32 кг
І місце Ямковий Дмитро(Житомир Авангард)
ІІ місце Гуцалюк Єгор ( Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Родіонов Андрій ( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Гурчин Єгор (Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Мартинчук Петро( Житомир ДЮСШ№2)

38 кг
І місце Конійчук Володимир (Житомир Авангард)
ІІ місце Хандош Іскандер (Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Хмель Ілля(Житомир ДЮСШ№2)

41 кг
І місце Нестеровський Максим (Житомир Динамовець)
ІІ місце Гуменюк Дмітрій ( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Атаманчук Олександр ( Житомир ДЮСШ№2)

2003-2005 р.н.

32 кг
І місце Хлєбніков Вячеслав (Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Мішкевич Ярослав(Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Машталер Артур(Довбиська ДЮСШ)
ІІІ місце Левик Назар (Чуднів Динамовець)
V місце Терещук Владислав( Житомир ДЮСШ№2)

35 кг
І місце Панасюк Іван(Житомир Авангард)
ІІ місце Бур’ян Богдан(Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Олійник Антон( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Осінський Іван (Житомир Динамовець)
V місце Орловський Олександр (Довбиська ДЮСШ)

38 кг
І місце Гончарук Андрій(Довбиська ДЮСШ)
ІІ місце Когут Юрій( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Огородник Олександр (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Янчук Тимофій(Житомир Авангард)
V місце Кірійчук Максим(Коростишівська КДЮСШ)
V І місце Сірик Дмитро(Довбиська ДЮСШ)

42 кг
І місце Селюченко Артем(Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Остапюк Тимофій(ВПСК Козак)
ІІІ місце Назаренко Нікіта(Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Лисюк Олександр(Коростишівська КДЮСШ)

46 кг
І місце Глінчевський Даніїл( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Назарчук Назар(Житомир Авангард)
ІІІ місце Синицкий Владислав(Житомир Авангард)
ІІІІ місце Кручко Андрій (Житомир Авангард)
V місце Ваховський Дмитро ( Житомир ДЮСШ№2)

50 кг
І місце Чернишов Максим (Житомир ЮД)
ІІ місце Малих Тимофій (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Ясінський Владислав(Житомир Динамовець)
ІІІ місце Карловський Даніїл ( Житомир ДЮСШ№2)
V місце Корнійчук Богдан (Чуднів Динамовець)
V І місце Хомич Ілля (Житомир Динамовець)

54 кг
І місце Ковальчук Віталій( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Турський Богдан (Житомир Авангард)
ІІІ місце Куйдін Владислав(Чуднів Динамовець)
ІІІ місце Зайнчковський Антон( Житомир ДЮСШ№2)
V місце Ковальчук Артем( Житомир ДЮСШ№2)

59 кг
І місце Хренов Іван( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Юрченко Тарас (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Власюк Володимир (Житомир ЮД)
ІІІ місце Сидорін Даніїл( Житомир ДЮСШ№2)
V місце Шалай Нікіта( Житомир ДЮСШ№2)
V І місце Мірончук Вадим (ВПСК Козак)

65 кг
І місце Литвинчук Олександр (Житомир Динамовець)
ІІ місце Матвєєв Нікіта (Житомир Авангард)
ІІІ місце Лайпольт Андрій( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Шевчук Дмитро (Житомир Динамовець)
V місце Лебедєв Ілля (ВПСК «Козак»)

71 кг
І місце Павленко Владислав (Коростишівська КДЮСШ)
ІІ місце Шевчук Назар( Житомир ДЮСШ№2)

+71 кг
І місце Мельниченко Максим( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Лінкевич Руслан(Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Мосійчук Тарас (Житомир Динамовець)
ІІІ місце Медведчук – Алієв Назар (Житомир Динамовець)

Дівчата 2003-2005 р.н.

37 кг
І місце Сичевська Анна( Житомир ДЮСШ№2)

40 кг
І місце Ковбан Вікторія ( Чуднів Динамовець)

43 кг
І місце Чугайнова Дар’я( Житомир ДЮСШ№2)

47 кг
І місце Слободенюк Аліна (Житомир Динамовець)
ІІ місце Чернокоз Марія ( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Оверковська Віра ( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Білошицька Тетяна (Довбиська ДЮСШ)

51 кг
І місце Двораківська Іванна(Житомир Динамовець)
ІІ місце Томашук Софія (Довбиська ДЮСШ)

55 кг
І місце Щавінська Діана (Довбиська ДЮСШ)
ІІ місце Бовсуновську Марину ( Житомир ДЮСШ№2)

59кг
І місце Проценко Анна-Марія( Житомир ДЮСШ№2)
ІІ місце Протасевич Олександр( Житомир ДЮСШ№2)
ІІІ місце Лавреха Дар’я (Коростишівська КДЮСШ)
ІІІ місце Запольська Анастасія(Довбиська ДЮСШ)


Вітаємо тренерів –викладачів: Кудряшов І.А., Кудряшова Т.А., Кумечко О.М., Рудницький М.Л., Нефьодов І.Б., Чернокоз О.В., Голуб В.Ю., Сизов С.В., Войнолович Н.В., Вовнюк В.В., Гончаренко І.В.,Савенко О.В., Щавінська Т.А.,Дмитренко С.Г., Соколовська А.А.,Ізерський М.Б., Парфенюк Н.Г., ДобрянськийВ.Ю. Бурлака В.В., Ревнівцев Б.О.

Спортивний Житомир

Схожі новини