1 2 3 4 5 6

Самбо

В Житомирі відбулися обласні змагання з самбо. Результати

26.01.2017 10:21Самбо

Минулими вихідними в Житомирі,  в залі ДЮСШ№2, відбувся чемпіонат федерації з боротьби самбо серед юнаків та дівчат 2002-2003 р. У змаганнях взяли участь більше 35 учасників з Житомир, Бердичева, Коростишівського, Чуднівського, Баранівського районів.

Вітаємо переможцями з боротьби самбо юнаків та дівчат. 

38 кг
І місце Фурник Тетяна (Барановський р-н.)

41 кг
І місце Чугайнова Даря (ДЮСШ№2)

44 кг
І місце Слободенюк Аліна (Динамовець)
ІІ місце Чернокоз Марія (ДЮСШ№2)

48 кг
І місце Соколенко Валерія (ДЮСШ№2)
ІІ місце Томащук Софії (смт. Дробиш)

52 кг
І місце Щавінська Діана(Барановський р-н.)
ІІ місце Бовсуновська Марина (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Двораківська Іванна (Динамовець)

56 кг
І місце Проценка Анна-Марія (ДЮСШ№2)
ІІ місцеЛукашевич Віка (ЮД)
ІІІ місце свінціцька Юлія (ЮД)
ІІІ місце Запольська Анастасія (смт. Довбиш)

60 кг
І місце Камінська Альона (Барановський р-н.)
ІІ місце Смульська Валерія Бердичів ВПК Козак)
ІІІ місце Шевченко Дар’я (ДЮСШ№2)

65 кг
І місце Бірюченко Валерія Коростишів р-на)
ІІ місце Камерон Емілія (ДЮСШ№2)

34 кг
І місце Семенченко Дмитро (ДЮСШ№2)

38 кг
І місце Юрченко Олександр (Барановський р-н.)
ІІ місце Когут Юрій (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Кирийчук Максим (Коростишів р-на)
ІІІ місце Абрамов Євген (Бердичів ВПК Козак)
V місце Стрємоухов Іван (Бердичів ВПК Козак)

42 кг
І місце Остапюк Тимофій (Бердичів ВПК Козак)
ІІ місце Рудківмький Олександр (Бердичів ВПК Козак)
ІІІ місце Мельницький Олександр (смт.Довбиш)
ІІІ місце Никоненко Дмитро (ДЮСШ№2)

46 кг
І місце Дем’янчук Андрій (Авангард)
ІІ місце Малих Тимофій (Динамовець)
ІІІ місце Клосович Костянтин ((Барановський р-н.)

50 кг
І місце Секірін Артем (Барановський р-н.)
ІІ місце Турський Богдан (Авангард)
ІІІ місце Стройванс Ян(ZT DIVSION)

55 кг
І місце Гаврилюк Назар(Коростишів р-на)
ІІ місце Сазонський Нікіта (ДЮСШ№2)
ІІІ місце Осінський Олександр
ІІІ місце Рудницький Павло (ДЮСШ№2)
V місце Нагорний Денис (ДЮСШ№2)
VІ місце Юрченко тарас (Динамовець)
VІІ місце Сидорін Даніїл (ДЮСШ№2)

60 кг
І місце Судін Валентин (ЮД)
ІІ місце Кечерук Ігор (ЮД)
ІІ місце Хренов Іван ДЮСШ№2)
ІІІ місце Лайпольт Андрій (ДЮСШ№2)
V місце Кучерук Василь (Чуднів Динамовець)
VІ місце Тодорович Дмитро (смт.Довбиш)

66 кг
І місце Шугайло Ілля (Коростишів р-на)
ІІ місце Литвинчук Олександр (Динамовець)
ІІІ місце Науйокас Даріус (Юд)
ІІІ місце Дмитренко Едік (ДЮСШ№2)
V місце Шикірявий Сергій (ZT DIVSION)
VІ місце Шевчук Назар (ДЮСШ№2)

78 кг
І місце Валєєв Тимур (Аванггард)

72 кг
І місце Павленко Владислав(Коростишів р-на)
ІІ місце Білінський Ростислав (ДЮСШ№2)

84 кг
І місце Корнійчук Сергій (Авангард)
ІІ місце Мельниченко Максим (ДЮСШ№2)

Вітаємо призерів і переможців змагань, а також їх тренерів: Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Дмитренко Д.Г., Соколовську А.А., Вовнюк В.В., Савенко О.В., Сизов С.В., Ченокоз О.В., Рудницький М.Л., Ізерського М.Б., Гранчак В.А., Бурлаку В.В, Кудряшову Т.В., Кудряшов І .А..

Спортивний Житомир

Схожі новини