1 2 3 4 5 6

Самбо

В Житомирі відзначили 40-річчя дзюдо та 50-річчя боротьби самбо

21.10.2014 03:17Самбо
Відкритий обласний турнір з дзюдо та боротьби самбо серед юнаків та дівчат відбувся 18 жовтня 2014 року у Житомирі на базі ДЮСШ№ 2. Змагання були присвячені 40-річчю з початку розвитку дзюдо та  50-річчю з початку розвитку боротьби самбо на Житомирщині. В змаганнях взяли участь близько 250 учасників з Житомира, Баранівського, Брусилівського, Коростишівського, Чуднівського  районів, а також гості з Київської області.

- Ці змагання ми планували провести вже давно, але не мали можливості. Зараз же знайшовся спонсор, який допоміг з організацією і завдяки цьому змагання таки відбулися. Діти змагаються одразу на рьох коврах, до нас приїхало дуже багато учасників практично з усієї області, є гості з Києва, так як турнір відкритий. Це не рейтингові і не відбіркові змагання, просто турнір з нагоди ювілею наших видів спорту, - прокоментував змагання Вадим Юрійович Голуб, голова житомирської обласної федерації бойового самбо. - Але в будьякому випадку рівень змагань і учасників дуже високий, на рівні чемпіонату області.

Кращу боротьбу показали переможці турніру з боротьби самбо Бур’ян Ірина, Міненко Дарина з Коростишівського району та житомиряни Валєєв Тимур, Ващенко Лідія, Гапон Вікторія, Гуленко Дар’я, Гринчук Владислав, Мотузко Ярослав, Абрамейцев Кирило, Кравчук Тарас.

Серед дзюдоїстів кращу боротьбу показали переможці Кунаш Тетяна з Баранівського району та житомиряни Мартинчук Олександр, Панасюк Іван, Корчак Артем, Гонгало Ілля, Кумечко Віолетта та Галагуз Катерина.

Фоторепортаж ви можете переглянути на нашій сторінці в гугл+

Переможці та призери  турніру з дзюдо та боротьби самбо були нагородженні грамотами та медалями, а чемпіони та призери України 2014 року пам’ятними  кубками з нагоди ювілею.
Теги: ДЮСШ №2 

Схожі новини