1 2 3 4 5 6

Самбо

Житомирські самбістки завоювали золото і срібло на Кубку України серед кадетів в Херсоні

22.03.2016 10:01Самбо

Збірна командами Житомирської області, представлена спортсменами ДЮСШ№2 та Коростишівського району, взяла участь у Кубку України серед кадетів, який 19 березня відбувся у Херсоні. На килимі місцевого вищого училища фізичної культури за нагороди змагалися 175 спортсменів із 16-ти регіонів країни. Турнір присвячений ветеранам самбо - Миколі Майданюку, Віктору Марченку, Миколі Гриньку, Роберту Кіму, Євгенію Дмитрієву.

Золото на цих змаганнях у ваговій категорії 60 кг. здобула Валерія Бірюченко. Олеся Салфетник виграла срібло у ваговій 44 кг. Ще двоє спортсменок Валерія Соколенко (48 кг) та Дар’я Гуленко (56 кг) стали п'ятими.

Підготували спортсменів тренери: Голуб В.Ю. та Кумечко О.М. Гончаренко І.В., Вовнюк В.В.