1 2 3 4 5 6

Самбо

Житомиряни поділилися враженнями від Чемпіонату ДЮСШ «ІППОН» з боротьби з самбо в Києві

19.04.2016 15:44Самбо

В суботу, 16 квітня, в Києві відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ «ІППОН» з боротьби з самбо серед юнаків та дівчат 2005 – 2006 рр.н. та 2007 – 2008 рр.н. Участь у змаганнях взяли і житомирські спортсмени, які завоювали п'ять медалей

Своїми враженнями про змагання поділилася срібна призерка у ваговій категорії 40 кг Аліна Собовая, яка з п’яти років почала займатися дзюдо, а пізніше обрала самбо.

«Я дуже хвилювалася і мені було складно. Перед поєдинком я думала, що все буде гаразд, але суперниця була вищою за мене і тому було складно, – розповідає самбістка. – Один раз я впала, потім намагалася побороти її, вона стомилася, і в кінці я кинула її, але вона все ж перемогла».

«Житомир, як завжди, не поступається іншим областям України. У нас гарні результати виїзних змагань, – прокоментувала результати тренер СК «Андеграунд», призерка чемпіонатів світу та Європи серед молоді Наталія Парфенюк. – Я треную двох спортсменів – Аліну Собовою та Євгена Кухарчука, якому, на жаль, не вдалося вибороти призового місця, бо він тренується усього два місяці, але Євген боровся гідно. Аліна тренується вже чотири роки. Перед поєдинком вона трохи перехвилювалася. Я почала тренувати її нещодавно, а тому в майбутньому ми плануємо працювати з настроєм перед боєм».

Спортсмени і тренери брали участь в змаганнях за свій кошт.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ№2 

Схожі новини