1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться Чемпіонат України з японських шахів

В місті Житомирі, 19-20 жовтня 2019 року, "Українська асоціація сьогі" організовує відкритий Чемпіонат України з сьогі – японські шахи. Початок в суботу 19 жовтня, о 12.00 в приміщенні шахового клубу (вул.Вел. Бердичівська, 9).

2019.10.16 15:52Шахи/шашки

​В Житомирі відкрили фотовиставку “Шахи: інтелект єднає покоління”

В місті Житомирі відкрили фотовиставку “Шахи: інтелект єднає покоління”. Розташувались в приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олега Ольжича, за адресою: м. Житомир, вул. Новий бульвар, 4. Виставка у фотографіях, а також низка шахових заходів відбуватимуться з 16 по 30 жовтня 2019 року.

2019.10.16 15:02Шахи/шашки

Житомирянин Юрій Тарасов переміг у турнірі з класичних шахів

В осінньому турнірі з класичних шахів, що тривав в Житомирі з 12-го по 14-те жовтня, переміг житомирянин, кандидат у майстри спорту Юрій Тарасов. Його результат – 5,5 очок. Друге місце, за додатковим показником, посів представник Коростишева – Петро Сенько (Ск. БХГ=20). Третім з кращих став житомирянин Олег Мирончук (Ск Бхгц=18,5).

2019.10.16 10:34Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться сімейний шаховий турнір

В місті Житомирі наступної суботи, 19 жовтня, за адресою: Вітрука 42/7, відбудеться сімейний шаховий турнір. Участь в турнірі зможуть взяти команди у складі 1 дорослий та 1 дитина (до 16-ти років). Реєстрація з 10:00, відкриття змагань о 10:30.

2019.10.11 12:46Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться турнір з класичних шахів

В Житомирі, з 12 по 14 жовтня, в шаховому клубі за адресою: вул. Велика Бердичівська 9, (вхід зі двору, третій поверх), в рамках реалізації гранту ОДА проект “Клуб Майстрів”, відбудеться турнір з класичних шахів. До участі в турнірі допускаються шахісти, які мають кваліфікацію не нижче 2 розряду, або присутні в національному рейтинг-листі України.

2019.10.07 13:20Шахи/шашки

Житомирянка Марина Петренко виграла чемпіонат з шахів серед юнацтва

В Житомирі завершився чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат до 14-ти та 16-ти років, який тривав з 04 по 06 жовтня. Чемпіонами в категорії до 14-ти років стали житомирянка Марина Петренко та Максим Безшкурий. Серед вікової групи до 16-ти років, чемпіони – Юлія Герасимчук та Ярослав Новицький.

2019.10.07 12:24Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться чемпіонат області з шахів серед юнацтва

Чемпіонат області з шахів серед юнаків та дівчат відбудеться, 04 - 06 жовтня 2019 року об 11:00 год, в приміщенні ДЮСШ №1 міста Житомира (вул. Домбровського, 11-а). Юнаки та дівчата гратимуть в окремих турнірах, з заліками до 14-ти років та до 16-ти років.

2019.10.02 12:04Шахи/шашки

​В Житомирі завершився чемпіонат України з шахів серед жінок

Завершився останній цикл чемпіонату України з шахів серед жінок в Житомирі. Організатор чемпіонату – ГО «Федерація шахів Житомирської області». Турнір тривав 12 ігрових днів, з 15 по 27 вересня. Фінали чемпіонату України відбувались з двох дисциплін: швидкі шахи - 25-26 вересня і блискавичні шахи 27 вересня 2019 р.

2019.09.30 11:02Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться вересневий турнір з блискавичних шахів

В Житомирі, 29 вересня 2019 року, відбудеться турнір з блискавичних шахів в приміщенні шаховому клубі за адресою: м. Житомир, вул. Велика Бердичівська 9, (вхід зі двору, третій поверх). Захід відбудеться в рамках реалізації гранту ОДА проект «Клуб Майстрів».

2019.09.27 10:39Шахи/шашки

​У Житомирі фінішував півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок

У Житомирі, фінішував півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед жінок, який стартував 15 вересня і триватиме до 27 вересня 2019 року. Турнір відбувся у гарній атмосфері, відчувалася напружена боротьба за кожною дошкою до останньої партії. За підсумками турніру, до фіналу кваліфікувалися: Катерина Должикова, Анастасія Рахмангулова, Ольга Бабій, з чим їх привітала Федерація шахів Житомирської області.

2019.09.25 10:43Шахи/шашки

​Шаховий турнір відбувся в Овручі до дня міста

Турнір до дня міста Овруча, присвячений 1073 річниці, відбувся 22 вересня 2019 року в приміщенні ФОК, за адресою: м.Овруч вул. Г.Виговського, 15-б. Організаторами шахового турніра стали місцева ДЮСШ спільно з Федерацією шахів Житомирської області.

2019.09.23 12:57Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться шаховий турнір просто неба

У суботу, 21 вересня, об 11:00 відбудеться шаховий турнір просто неба, в рамках святкування Дня мікрорайону Малікова. Турнір почнеться за адресою: Польський бульвар,13. А вже з 15:00 великі шахи розташують на майдані Соборному. На цілих два дні. Організовує турнір – шахова школа “Інтелект”.

2019.09.18 11:10Шахи/шашки

В Житомирі стартував півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок: фото

В Житомирі стартував півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок. Триватиме півфінал чемпіонату з 15 по 27 вересня 2019 року. Ігри відбуватимуться в приміщенні недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі, за адресою: вул. Київська, 15.

2019.09.16 16:00Шахи/шашки

​На шаховому турнірі, до Дня міста, срібло та бронзу вибороли житомиряни

В місті Житомирі, 14 вересня відбувся шаховий турнір присвячений 1135-й річниці від заснування міста. Друге та третє місця посіли житомиряни, кандидати в майстри спорту. Срібло виборов - Сергій Охріменко, а бронзу - Сергій Трохимишин. Перемогу в турнірі здобув гість з Києва, кандидат у майстри спорту - Артем Луцько.

2019.09.16 10:40Шахи/шашки

​В Житомирі фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12-ти років: переможці

В Житомирі, 8 вересня фінішував чемпіонат області з шахів серед юнаків до 12 років. Золото виграв Віталій Дорошенко, срібно - Максим Безшкурий, а бронзу - Артема Симон.

2019.09.10 11:37Шахи/шашки

Юна житомирянка Марина Петренко перемогла в обласному чемпіонаті з шахів серед дівчат

В Житомирі, 6-8 вересня в приміщенні ДЮСШ 1 відбувся обласний чемпіонат з шахів серед дівчат до 12-ти років. За результатами обласного чемпіонату, перше місце виборола житомирянка - Марина Петренко, з результатом в 7 очок.

2019.09.10 11:05Шахи/шашки

​В Житомирі відбудеться шаховий турнір до 1135-ї річниці заснування міста

В Житомирі, 14 вересня об 11:00 відбудеться турнір присвячений 1135-й річниці заснування міста. Турнір відбудеться в приміщенні шахового клубу за адресою: м. Житомир, вул. Вел. Бердичівська, 9 (вхід з двору, третій поверх). Реєстрація 14 вересня від 10:30 до 11:00. Попередня реєстрація – обов’язкова.

2019.09.10 10:17Шахи/шашки

Для житомирян та гостей міста провели бліц-турнір вихідного дня з шахів

Минулої суботи, 7 вересня, у житомирському шаховому клубі відбувся турнір з блискавичних шахів. Учасниками турніру стали житомиряни та гості з Вінниці.

2019.09.09 11:13Шахи/шашки

В Житомирі восени відбудеться півфінал чемпіонату України з шахів серед жінок

В Житомирі, з 15 по 27 вересня 2019 року, відбудеться півфінал чемпіонату України серед жінок, за адресою: вул.Київська, 15 (у приміщенні недільної школи при Свято-Михайлівському кафедральному соборі).

2019.09.06 12:30Шахи/шашки

Житомирян та гостей міста запрошують на шаховий турнір вихідного дня

Цієї суботи, 7 вересня, в житомирському шаховому клубі відбудеться турнір вихідного дня з блискавичних шахів. Гра буде проходити в рамках проєкту «Клуб Майстрів», що реалізовується за грантової підтримки Житомирської ОДА у 2019 році.

2019.09.05 11:04Шахи/шашки