1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

Чемпіонат міста Малина з класичних шахів визначив переможців

12.02.2020 10:50Шахи/шашки

Чемпіонат міста Малина з класичних шахів визначив кращих. В турнірі брали участь вісім шахістів — один кмс, 6 першорозрядників та один другорозрядник. Перше місце посів Сергій Барановський, який набрав 7 очків - максимально можливу кількість. Друге місце за Андрієм Костюченком - 5 очків. А третє-четверте з 4,5 очками розділили: першорозрядники Владислав Костюк та Максим Єщенко.

Не дивлячись на це, боротьба в кожній партії була напружена та цікава. Переможцем став із 100 відсотковий результатом неодноразовий переможець та призер чемпіонату, тренер по шахам КМС Сергій Барановський набравши 7 з 7 очків.

Друге місце зайняв першорозрядник Андрій Костюченко з 5 очками. Третє-четверте місце з результатом 4.5 очка поділили першорозрядники Владислав Костюк та Максим Єщенко. Але додатковий коефіцієнт вивів на третє місце Максима, хоча в особистій зустрічі він і програв Владиславу.

Вирішальну роль зіграла партія в останньому турі, в якій Максим Єщенко переміг Андрія Костюченко, який в свою чергу вже забезпечив собі 2 місце до цієї зустрічі.

За матеріалами ФШЖО

Cпортивний Житомир


Теги: ФШЖО 

Схожі новини