1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

На відбіркових етапах обласного чемпіонату з шахів учасники вибороли путівки до півфіналу. Результати

24.02.2020 11:06Шахи/шашки

Відбіркові етапи до півфіналу обласного чемпіонату відбулись в Житомирській області 14-16 лютого і 21-23 лютого 2020 року. Змагання з шахів серед чоловіків та жінок були в 4 етапи. В Житомирі, Коростишеві, Коростені та Новоград-Волинському відбіркові турніри завершились і вже відомо, які учасники вибороли путівки до півфіналу обласного чемпіонату з шахів.

Загалом, в 4-х етапах відбору до півфіналу взяли участь 77 учасників. Гравці були з Коростишева, Коростеня, Овруча, Новоград-Волинського, Пулин, Житомира та Бердичева. В 4-х турнірах розігрувалось 16(+2) путівок до півфіналу чемпіонату Житомирської області: 5(+2) в Житомирі, 5 в Коростишеві, 3 в Новоград-Волинському, 3 в Коростені.

В Коростишеві грало 14 учасників, і 5 місць у півфіналі вибороли: Марк Опанасюк-Петровський, Іван Керест, Андрій Яременко, Вадим Довгалюк, Костянтин Яковенко. Перші запасні гравці: Владислав Ярмоліцький та Герасимчук Аліна

В Новоград-Волинському грали 18 учасників, і 3 місця у півфіналі вибороли: Віктор Слепченко, Іван Заїка, Сергій Лісіцький. Перший запасний Юрій Міщук.

В Коростені грало 7 учасників, і 3 місця у півфіналі вибороли: Олександр Пархомчук, Віктор Гетьман, Олексій Вебер. Михайло Кожарін проходить до півфіналу за рейтингом.

В Житомирі на старт вийшли 38 учасників. За результатами змагань до півфіналу пройшли: Максим Безшкурий, Мирослав Грінберг, Євгеній Лонський, Віталій Можаровський (рейтинг більше 1900, тому у півфінал проходить місце за п’ятіркою, тобто шосте): Віталій Цегельник, Максим Громов, Михайло Усков (за рішенням президії додаткове місце) та Іван Крушевський (за рішенням президії додаткове місце).

Наступний етап - півфінал обласного чемпіонату з шахів серед жінок та чоловіків відбудеться 20-22 березня 2020 року в Житомирі.

За матеріалами ФШЖО

Спортивний Житомир, Інна Солодка

Теги: ФШЖО 

Схожі новини