1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

​В Бердичеві відбувся чемпіонат з шахів пам’яті Володимира Зака

19.02.2020 13:06Шахи/шашки

В місті Бердичеві, 15-16 лютого 2020 року, відбувся чемпіонат міста з шахів пам’яті відомого шахіста та тренера, кандидата у майстри спорту СРСР Володимира Зака. Ігри шахового чемпіонату відбулись в приміщенні бердичівського шахового клубу “Біла тура”.

Перемога в турнірі підкорилася кандидату в майстри спорту Денису Крошнякову його результат 8 очок із 9 можливих. Друге місце з результатом 7 очок посів кандидат у майстри спорту Роман Хитрич, а третє – з результатом 6.5 очок посіла майстер спорту Леся Кручак.

Турнір проводився за коловою системою в 9 турів. Серед учасників були: майстер спорту серед жінок, 2 КМС, 4 шахіста з першим розрядом та 3 другорозрядника. Турнір проходив за підтримки директора міського центру “Спорт для всіх” Олега Рудніцького. Головний суддя: Юрій Разін.

Загалом в турнірі взяло участь 10 шахістів: Д.Крошняков, Р.Хитрич, Л.Кручак, О.Власюк, О.Лисенко, М.Грінберг, Л.Рубченко, Д.Здорік, К.Асилов, В.Цігельник.

Довідково: Володимир Зак – відомий шахіст, тренер, кандидат у майстри спорту СРСР народився в Бердичеві 11 лютого 1913 року. Він виховав 20 майстрів спорту СРСР. Серед його вихованців: чемпіон світу Борис Спаський, віце-чемпіон Віктор Корчний, переможці першостей світу серед юнаків Валерій Салов, Європи серед юнаків Олександр Кочієв, чемпіонка СРСР Лариса Вольперт.

За матеріалами ФШЖО

Спортивний Житомир, Інна Солодка


Теги: ФШЖО турнір пам'яті В.Зака Бердичів 

Схожі новини