1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

В Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів

10.08.2020 10:03Шахи/шашки

В Бердичеві 08 серпня відбувся турнір до міжнародного дня шахів, в якому взяли участь 10 учасників. Серед них 1 міжнародний майстер, 6 кандидатів у майстри спорту, 3 шахісти з кваліфікацією 1 розряд.

Грали, за коловою системою (9 турів) у швидкі шахи. Контроль часу 10 хвилин + 5 секунд кожному учаснику до кінця партії.

Перше місце виборов КМС Охріменко Сергій (м. Житомир). Сергій неодноразовий призер різних обласних і всеукраїнських змагань.

Другим став Вінарчук Олександр (м. Бердичів). Олександр рідко радує, нас участю у змаганнях, але якщо грає, то робить це якісно. Олександр був тричі чемпіоном Житомирської області.
Третім став Власюк Олег (м. Бердичів). Олег демонструє стабільну гру і постійно підвищує свою шахову майстерність. Бажаємо йому подальшого росту і розвитку!
Приємно було бачити за грою Подольську Заріну (м. Бердичів), яка вигравала медалі на чемпіонатах України у Миколаєві, Львові, Луганську у вікових категоріях до 18 та до 20 р.

Організатор: Разін Юрій Степанович інструктор «Спорт для всіх», батько та перший тренер Разіна Вадима бронзового призера чемпіонату Європи з шахів.

Організатори дякують учасникам за участь і запрошують на наступні заходи, про які буде повідомлено на сайті Житомир шаховий.

Спортивний Житомир

Теги: Бердичів 

Схожі новини