1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

В Житомирі проведуть жіночий чемпіонат України з шахів

29.07.2019 12:04Шахи/шашки

В Житомирі з 15 по 27 вересня 2019 року відбудеться жіночий чемпіонат України з шахів.

Вперше за роки Незалежності відбудеться фінал чемпіонату України з швидких шахів(рапіду), і блискавичних шахів(бліцу), а також півфінал чемпіонату України з класичних шахів серед жінок.

У змаганнях будуть брати участь більше 10 житомирянок, а також чемпіонки з усіх областей України. Гранична кількість представниць з одного регіону не більше 15.

Головний суддя: Олег Товчига, Арбітр ФІДЕ (IA, Категорія A).

Організатор: Громадська організація Федерація шахів Житомирської області спільно з управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.

Головна мета це визначити чемпіонку України з рапіду та бліцу, а також делегувати представниць до фіналу чемпіонату України з класичних шахів.

Турнірний директор Трохимишин Сергій. Щодо питань співпраці звертайтеся за телефоном: 0978893435, або на пошту president.zt.federation@gmail.com.

Для довідки. В 2017 році ГО «ФШЖО» була організатором фіналів чемпіонату України серед чоловіків і жінок. Чемпіонами України тоді стали Голубка Петро (Івано-Франківськ) та Юлія Осьмак (Київ).

Спортивний Житомир

Теги: анонси 

Схожі новини