1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

В Житомирі по-спортивному відзначили міжнародний День шахів

27.07.2020 16:32Шахи/шашки

В Житомирі, в приміщенні обласного шахового клубу, відбулися два турніри «Шахи для всіх», приурочені міжнародному дню шахів. Змагання проходили за коловою системою згідно правил шахів ФІДЕ. Контроль часу 3 хвилини + 2 секунди на хід кожному учаснику до кінця партії починаючи з першого.

Головний суддя — суддя 1 категорії Трохимишин С.Л. Організатори змагань Федерація шахів Житомирської області спільно з центром «Спорт для всіх».

Турнір «А» проходив для шахістів з кваліфікацією 1 розряд і нижче. В ньому взяло участь 10 учасників. При 9 представниках м. Житомир, одна з учасниць була з м. Київ.

Кращим в турнірі став Власюк Олег набравши 8,5 очок з 9 можливих.

Друге місце зайняв Мандрик Богдан набравши 7,5 очок з 9 можливих.

Третім за додатковим показником став Колесник Віктор, обійшовши за показником Бергера Ускова Михайла і набравши 6 очок (коеф. 23,25).

Турнір «Б» проходив для шахістів з кваліфікацією КМС, але в ньому могли брати участь і шахісти 1 розряду. В ньому взяло участь 8 учасників.

Кращим став КМС Башмаков Денис з результатом 5,5 очок з 7 можливих.

Друге місце зайняв Мандрик Богдан з результатом 4,5 очка з 7 можливих. і зробивши срібний дубль за 2 турніри.

Третім став КМС Тарасов Юрій випередивши Власюка Олега і Лонського Євгена за коеф. Бергера (15,5 при 11 і 10 у його суперників) і набрав 4 очки з 7 можливих.

Організатори дякують учасникам за участь і запрошують на наступні змагання!

Спортивний Житомир

Схожі новини