1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

​В Житомирі тимчасово припиняються шахові змагання

13.03.2020 15:08Шахи/шашки

У зв’язку з профілактичними заходами щодо непоширення коронавірусу в Житомирі і Житомирській області всі шахові змагання переносяться. До переліку змагань, які переносяться входять: півфінал чемпіонату області серед чоловіків і жінок, чемпіонат області серед дівчат та юнаків до 10 років, Меморіал Тросмана.

Витяг з протоколу №2 від 04 березня 2020 року, позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій:

«Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваністю на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Україні, ґрунтуючись на рекомендації МОЗ України та з метою профілактики поширення коронавірусу обмежити проведення будь-яких масових заходів в області з 6 березня 2020 року терміном на один місяць.»

Перед цим було опубліковано на нашому сайті відповідне повідомлення Житомирської міської ради:

«Управління у справах сім’ї, молоді та спорту призупиняє проведення та підтримку масових, святкових, розважальних, спортивних заходів та змагань, особливо у закритих приміщеннях, особливо серед дітей. Тренування дозволені.»

Щодо подальшого проведення змагань буде повідомлено додатково.

ФШЖО

Спортивний Житомир



Теги: ФШЖО 

Схожі новини