1 2 3 4 5 6

Шахи/шашки

Житомиряни увійшли у п'ятірку кращих на Всесвітній лізі сьогі

09.01.2019 10:30Шахи/шашки

Завершила свій виступ в турнірі WSL(Всесвітня Ліга Сьогі) команда національної збірної України з сьогі в складі житомирян Кривошея Сергія 3 дан (бронзовий чемпіон командної першості Європи 2017), Трохимишина Сергія 2 кю і Ящура Миколи 1 кю представника Рівного (чемпіон України 2018 року).

На стадії півфіналу наша збірна поступилася збірній команді Росії з рахунком 2:1 в дивізіоні А і посіла четверте місце. Національна збірна виступала під егідою Української Асоціації Сьогі (УАС).

На шляху збірної України, в 1/8 фаворитами турніру була збірна Японії (яка є родоначальником цього турніру, і минулорічними переможцями), та не менш сильна збірна США в 1/4.

Турнір Всесвітня Ліга Сьогі (WSL) – це онлайн-турнір для національних команд, який щорічно проводиться по принципу ліги. Турнір триває рік, з січня по грудень. Проходить на некомерційній основі, головна мета це популяризація сьогі, як виду спорту, та можливість познайомитися і позмагатися з найсильнішими гравцями, з різних куточків нашої планети.

Цього року, в турнірі прийняло участь 40 країн з усіх континентів, та більше 150 учасників. Турнір проходив за наступною системою: груповий раунд, а далі плей-офф. Всі партії проходили на японському ігровому сервері, кожен бажаючий може їх переглянути.

За матеріалами ФШЖО

Спортивний Житомир

Схожі новини