1 2 3 4 5 6

Силовий

На чемпіонаті з пауерліфтингу житомирянин встановив новий рекорд України ​

Велика срібна медаль у сумі триборства, зібрав 688,5 кг. Мала медаль у присіданнях - 235 кг. Мала золота медаль у жимі лежачи -233.5 кг (Новий рекорд України)

2022.02.14 10:27Пауерліфтинг

У Житомирі провели чемпіонат України з гирьового спорту серед десантників

У ваговій категорії до 58 кілограмів серед жінок перемогу здобула Людмила Козубал.

2022.02.03 10:27Гирьовий спорт

​Спортсмен з Житомирської області - дворазовий чемпіон світу з армспорту

Фінальні змагання та перемога у змаганнях на праву руку.

2021.12.01 17:03Армспорт

Житомирський спортсмен ​виборов ІІІ місце на ювілейному чемпіонаті України з бодібілдінгу

У Чемпіонаті взяли участь 155 атлетів з 18 областей України та гості з Ізраїлю, Ірану, Сирії та Туреччини, які змагалися в ростових, вікових та абсолютних категоріях.

2021.12.01 12:13Бодібілдінг

Житомирські спортсмени стали переможцями Кубку України з пауерліфтингу

За результатами минулих змагань, наказом Міністерства молоді та спорту України Інні Капковській присвоєно почесне звання "Майстер спорту України з пауерліфтингу".

2021.11.23 15:59Пауерліфтинг

Троє житомирських спортсменів розпочали підготовку до участі у Кубку України з пауерліфтингу

Інна Капковська займається пауерліфтингом впродовж трьох років.

2021.11.12 08:59Пауерліфтинг

Спортсмени з інвалідністю Житомирщини завоювали 21 медаль на Чемпіонаті Європи

Чемпіонами Європи на ліву та срібними призерами на праву стали бердичівлянин Олександр Гусар та спортсмен з с. Троянів, Новогуйвинська ТГ Олександр Хіміч.

2021.10.30 14:57Армспорт

​Коростенець Олександр Палєха став дворазовим чемпіоном Європи з армспорту

Вітаємо спортсмена та його тренера Горбенка Сергія Олександровича з блискавичним результатом

2021.10.30 13:48Армспорт

Поліцейський з Житомирської області здобув срібло на Кубку Європи з гирьового спорту

Змагання відбувались у м. Каунасі з 2 по 5 липня, участь у них взяли понад 200 спортсменів з країн Європи та Казахстану.

2021.07.08 09:52Гирьовий спорт

Студенти ЖВІ ім.С.П.Корольова стали переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів ЗВО з гирьового спорту

25 по 28 березня 2021 року в м. Київ у Палаці спорту відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді з гирьового спорту, а також чемпіонат України серед студентів ЗВО України. У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів із 22 областей України та 25 закладів вищої освіти.Переможцями та призерами Чемпіонату України серед студентів ЗВО стали студенти Житомирського військового інституту ім.С.П.Корольова:

2021.03.31 12:32Гирьовий спорт

У Житомирському військовому інституті відбувся чемпіонат області з армспорту

На спортивній базі Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова пройшов чемпіонат Житомирської області з армспорту серед дорослих. Про це повідомляє АрміяІnform. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів із 7 районів та міст Житомирщини.

2021.02.17 18:08Армспорт

Збірна Житомирської області виграла чемпіонат України з гирьового спорту

У період з 23 по 27 вересня 2020 року в м. Києві, у Палаці спорту, відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед усіх вікових груп. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів із 18 регіонів України.

2020.09.29 11:00Гирьовий спорт

Спортсмени з Житомирщини взяли участь в чемпіонаті України зі стронгмену​

Два житомирські атлети взяли участь у чемпіонаті України зі стронгмену, який 16 серпня відбувся у місті Києві.

2020.08.18 10:04Пауерліфтинг

Коростенці взяли участь змаганнях з гирьового спорту та армспорту, присвячених пам’яті Олександра Дідовця

Високі результати показали коростенські спортсмени на Відкритих змаганнях з гирьового спорту та армспорту, присвячених пам’яті заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Дідовця Олександра Миколайовича, які 15 серпня відбулися у м.Новограді-Волинському.

2020.08.17 12:24Армспорт

Четверо житомирян здобули 5 золотих медалей на Всеукраїнському чемпіонаті з пауерліфтингу

Четверо житомирських важкоатлетів повернулися до Житомира із Всеукраїнського чемпіонату України з жиму лежачи, який відбувся на Донеччині. Спортсмени привезли додому 5 золотих медалей.

2020.08.06 12:32Пауерліфтинг

Бердичівлянин Микола Самонов – переможець Чемпіонату світу з пауерліфтингу

У Києві відбувся Чемпіонат світу з пауерліфтингу по версії WPBF. У зв’язку з карантинними заходами, щодо припинення пандемії коронавірусу, змагання відбулися без глядачів.

2020.03.24 12:13Пауерліфтинг

Житомиряни виграли чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів та Всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок»

Команда Житомирського військового інститут ім. С.П. Корольова виграла у командному заліку чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів та Всеукраїнські змагання «Гвардійський ривок» - І етап.

2020.02.20 09:15Гирьовий спорт

Бердичівлянин Микола Самонов – переможець Кубку Нації з пауерліфтингу

У Києві відбувся Всеукраїнський турнір – Кубок Нації з жиму лежачи, підйому на біцепс та станової тяги Федерації пауерліфтингу України версії 100% RAW. У змаганнях понад 70 спортсменів з Києва, Сум, Шостки, Бердичева, Івано-Франківська, Борисполя, Золотоноші, Конотопа, Харкова, Житомира, Гайворона та інших міст України.

2020.01.09 10:47Пауерліфтинг