1 2 3 4 5 6

Танці

У Бердичеві відбулися змагання з танцювального спорту «Кубок Eurodance 2016»

14.03.2016 18:05Танці

Ніжний вальс, чуттєвий фокстрот, пристрасні танго та румба, запальні самба та  джайв… Справжнє танцювальне шоу пройшло у Бердичеві 14 березня. У місті відбулись Всеукраїнські змагання з танцювального  спорту «Кубок Eurodance2016».

За звання кращих боролись танцюристи з Білої Церкви, Житомира, Вінниці, Хмільника і, звісно, Бердичева. Учасниками змагань стали хлопчики  віком від 5 до 14 років.

Наше місто у турнірі представляли вихованці двох танцювальних клубів: «Тангуера» (тренер Олександр Коноваленко) та «Євроданс» (Іван Гайдаманчук та Снісар Тетяна).

Оцінювала змагання почесна суддівська колегія, до складу якої увійшли гуру бальних танців з різних міст. А саме: Денис Гладкий, Ольга Нечипоренко таПавло Мацюк (Вінниця), Марина Гречаник та Олена Луженецька (Житомир),Олександр Коноваленко, Тетяна Снісар та Іван Гайдаманчук (Бердичів), Віктор Соломко (Хмільник) та Вадим Тимощук (Біла Церква).

Генеральним спонсором турніру виступив народний депутат України Олександр Ревега. Його помічник-консультант Софія Томашевська висловила впевненість у тому, що такі змагання стануть у Бердичеві традиційними, бо все, що починається у нашому місті, має гарне продовження.

Змагання проходили у кількох відділеннях. У кожному з них були свої переможці. Приємно, що талановиті бердичівські танцюристи здобули не лише медалі за другі і треті місця, але й  отримали впевнену перемогу. Так, юні бальники Уляна Маланюкта Ілля Кашпірук, Назар Мельник та Анастасія Трибун, Артем Хабло та Анна Баранова, Назар Луценко та Тетяна Куркач, Владислав Вуж та Анна Півовар,Тарас Остріцький та Єлизавета Котнюк, Нікіта Сакара та Уляна Мухіна, Ілля Шевчук та Анна Наумчук вибороли кубок «Eurodance 2016» і, відповідно, золоті медалі турніру, ставши кращими у своїй віковій категорії.

Крім того, кілька талановитих танцюристів з Бердичева стали кращими у виконанні сольних номерів. Це, зокрема: Анастасія Трибун, Анастасія Дідківська, Анна Шевчук, Дарина Цал-Цалко, Олександра Фарвазова, Крістіна Вітковська, Марія Супрун, Діана Богайчук, Анна Кронівець, Євгенія Мельник та Єлизавета Аврамчук. 

за матеріалами: БП

Теги: Бердичів 

Схожі новини