1 2 3 4 5 6

Танці

В Житомирі відбувся турнір з бальних танців «Кубок Сузір’я». ФОТО

05.10.2015 05:43Танці

Турнір з бальних танців «Кубок Сузір’я» та кубок області відбувся в Житомирі, в суботу, 03 жовтня. Ці змагання, які вже другий рік поспіль проводить житомирський танцювальний клуб "Сузір'я", зібрав спортсменів віком від 4 до 16 років не лише з Житомира, Коростишева, Коростеня та Черняхова, а й інших міст України - Києва, Львова, Білої Церкви та навіть Донецька. 

- Ми проводимо турніри бального танцю вже 20 років. «Кубок Сузір'я» ми започаткували минулого року і зараз він у нас відбувається вже вдруге. Ці змагання є своєрідним відкриттям танцювального сезону. ​Ось тільки-тільки діти починають тренуватися і ми проводимо змагання як старт нашого навчально-тренувального сезону. А вже за два тижні у Львові стартує чемпіонат України і житомиряни будуть в ньому брати участь, - розповідає керівник танцювального клубу «Сузір’я» Валентина Грибан.

За словами Валентини Грибан, для житомирських танцюристів минулий сезон був дуже вдалий, і вона сподівається, що новий буде як мінімум не гіршим. 

- Наші пари стали фіналістами чемпіонатів України, виграли призи на міжнародному турнірі в Польщі. Наша пара стали срібними призерами міжнародного турніру в Мінську. Зараз наші пари танцюють в Іспанії, Італії та інших країнах, - розповідає Валентина Грибан.

Спортивний Житомир

Теги: Житомир 

Схожі новини