1 2 3 4 5 6

Тхэквондо

Житомиряни виграли шість медалей на Кубку світу з таеквон-до ІТФ

По дві золотих, срібних і бронзвоих медалей виграли житомиряни на Кубку світу з таеквон-до ІТФ, який з 28 листопада по 02 грудня 2019 року відбувся в Мінську (Білорусь). В змаганнях приймало участь 1100 спортсменів. Збірна команда України у складі 235 спортсменів здобула перше командне місце, Казахстан друге та Узбекістан третє

2019.12.05 14:00Тхэквондо

У Житомирі відбувся чемпіонат області з олімпійського тхеквондо

У суботу, 23 лютого, відбувся чемпіонат Житомирської області з олімпійського тхеквондо. У змаганнях взяли участь більше ста спортсменів з Житомира та ще п'яти міст - Кам'янець-Подільського, Новограда-Волинського, Полонного, Ємільчина та Ружина.

2019.02.25 15:01Тхэквондо

Новоград-волинський спортсмен виборов золото на всеукраїнському турнірі з тхеквондо

У Луцьку 23-24 листопада відбувся відкритий всеукраїнський турнір з тхеквондо "Кубок Любарта", у якому змагалися 121 учасник, 11 команд з шести областей України.

2018.11.26 12:17Тхэквондо

​Майстер тхеквондо із Кореї цілий рік тренуватиме курсантів Житомирського військового інституту

Як гармонійно розвивати душу, розум та тіло - саме цьому група курсантів Житомирського військового інституту буде вчитись впродовж року під керівництвом тренера із Корейської Республіки.

2018.11.19 10:35Тхэквондо

Майстер Лі Дже Су навчатиме тхеквондо курсантів Житомирського військового інституту

Майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон (Сеул, Республіка Корея) пан Лі Дже Су викладатиме курс тхеквондо у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова. Про це повідомляє прес-служба університету.

2018.11.14 14:53Тхэквондо

Збірна Житомирщини виграла відкритий Кубок Вінниці з Таеквон-До ІТФ

Збірна Житомирщини виграла у командному заліку відкритий Кубок Вінниці з Таеквон-До ІТФ серед дітей та юнаків, який відбувся в суботу, 12 травня. Наші спортсмени виграли 19 золотих, 6 срібних та 7 бронзових медалей.

2018.05.14 14:56Тхэквондо

Житомиряни виграли три медалі на Всеукраїнських змаганнях з олімпійського тхеквондо ВТФ

Минулого тижня, з 8 по 12 листопада, місто Харків приймало аж три Всеукраїнських змагання з олімпійського тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮСШОР та клубів, Кубок України та командний чемпіонат України. Палац спорту «Локомотив» став справжнім осередком спортивного мистецтва, в якому зібралося більше 800 спортсменів з 19 областей України та м. Києва.

2017.11.14 12:17Тхэквондо

Житомиряни виграли 14 медалей на чемпіонаті Федерації Таеквон-До ІТФ серед дітей та юнаків

В період з 20 жовтня по 22 жовтня 2017 р. в місті Івано-Франківську відбувся Кубок Федерації Таеквон-До ІТФ серед дітей та юнаків та чемпіонат України з Таеквон-До ІТФ серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

2017.10.24 12:36Тхэквондо

Житомиряни виборола 12 медалей на Всеукраїнському турнірі з тхеквондо «Південна Піраміда»

З 14 по 15 червня в м. Одесі проходив Всеукраїнський турнір з тхеквондо «Південна Піраміда», в якому взяли участь 48 команд з 16 областей України та команди з Молдови.

2017.06.27 15:57Тхэквондо

Вихованець КДЮСШ «Колос» срібний призер Чемпіонату України з тхеквондо

Минулого тижня, 19-24 квітня 2017 року, в м. Одеса проводився чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед старших юнаків та дівчат (кадетів) 2003-2005 р.н.

2017.04.25 13:37Тхэквондо

Житомиряни виграли медалі на Відкритому всеукраїнському турнірі з тхеквондо (ВТФ) "ДІТИ УКРАІНИ”

16-18 грудня 2016 року в Палаці Спорту ім. Кірпи «Локомотив» м. Харків відбувся Відкритий всеукраїнський турнір «ДІТИ УКРАЇНИ» з тхеквондо (ВТФ) серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів.

2016.12.19 16:35Тхэквондо

Житомиряни завоювали медалі на кубку світу з таеквон-до у Мінську

У Мінську (Білорусь) з 30 по 05 грудня проходив кубок світу з таеквон-до. У змаганнях взяли участь близько півтори тисячі учасників з 32 країн світу.

2016.12.07 09:52Тхэквондо

Кияни виграли чемпіонат Житомирської області з таеквон-до ІТФ

Спортсмени з м.Києва та Київської області вибороли перше загальнокомандне місце на відкритому чемпіонаті Житомирської області з таеквон-до ІТФ серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих, який 27 березня 2016 року выдбувся в спорткомплексі  ДЮСШ "Авангард". Господарі, представниками Житомирської області, були другими, третє місце залишилося за представниками Вінницької області.

2016.03.29 09:39Тхэквондо

Звягельчани — серед «Майстрів тхеквондо Поділля»

Днями у смт.Літин Вінницької області відбувся ХІV відкритий чемпіонат Вінницької області з тхеквондо ВТФ «Майстри тхеквондо Поділля», у якому взяли участь 13 команд (170 спортсменів) із 5 областей України та міста Києва. Житомирська область була представлена трьома командами: СК «Фенікс», КДЮСШ «Старт» ЖМР (м.Житомир) і командою з Новограда-Волинського.

2016.03.28 09:31Тхэквондо

Звягельчани взяли участь у відкритому кубку Вінницької області з тхеквондо ВТФ

Нещодавно збірна Житомирської області з тхеквондо, сформована з новоград-волинців — Миколи Гончарука, Дмитра Зелюнка, Дмитра Опанасюка та Романа Оразова — взяла участь у відкритому кубку Вінницької області з тхеквондо ВТФ (дорослі, юніори та кадети) та відкритому чемпіонаті Вінниці з тхеквондо ВТФ серед юнаків та дівчат 2005-2009 р.н. Звягельчани завоювали одну золоту та дві срібні медалі.

2016.02.29 10:30Тхэквондо

Житомирянка Олена Лещенко виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ і представлятиме Житомир на Європейсих змаганнях

Житомирянка Олена Лещенко (тренер Дротенко Олександр Леонідович, м. Житомир) виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів та дорослих, який з 18 по 20 лютого відбувся в Харкові. Разом із зотою медаллю Олена отримала путівку на чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, який відбудеться в період з 11 по 17 квітня в м. Салоніки (Греція).

2016.02.25 09:20Тхэквондо

Збірна Житомирської області стала третьою на кубку Рівненської області з тхеквондо ВТФ

Збірна Житомирської області посіла третє загальнокомандне місце на відкритому кубку Рівненської області з тхеквондо ВТФ «Західний п’єдестал», який відбувся на початку лютого. У здобутку наших спортсменів - 6 золотих, 7 срібних, 10 бронзових нагород.

2016.02.14 12:01Тхэквондо

Вихованці КДЮСШ Колос виграли бронзу на чемпіонаті України з тхеквондо

Три медалі виграли вихованці житомирської КДЮСШ \"Колос\" на чемпіонаті України серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів з тхеквондо (ВТФ), який 13-15 листопада 2015 року відбувся у місті Вінниця у спортивному клубі «Нокаут»

2015.11.18 12:27Тхэквондо

Житомирянин Нестор Маринич виграв чемпіонат України з тхеквондо

Вихованець житомирської КДЮСШ ВФСТ «Колос» Нестор Маринич виграв чемпіонат України з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків, який в жовтні відбувся у Харкові

2015.11.05 11:52Тхэквондо

Спортсмени Житомирщини виграли чотири золоті медалі на чемпіонаті України з військово-спортивного багатоборства

Збірна Житомирської області, представлена клубом таєквон-до «Боєць», вдало виступили на чемпіонаті України з Військово-спортивних багатоборств, який нещодавно відбувся в місті Одеса

2015.06.26 02:07Тхэквондо