1 2 3 4 5 6

Тхэквондо

Майстер Лі Дже Су навчатиме тхеквондо курсантів Житомирського військового інституту

14.11.2018 14:53Тхэквондо

Майстер всесвітньо відомого єдиного навчального центру тхеквондо Кукківон (Сеул, Республіка Корея) пан Лі Дже Су викладатиме курс тхеквондо у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова. Про це повідомляє прес-служба університету.

Лі Дже Су приїде на запрошення Міністерства оборони України, а сам курс запроваджуватиметься за безпосередньої підтримки уряду Республіки Корея.

Офіційну частину відкриття Курсу розпочне Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні, пан Лі Янг-Гу, який подарує українським військовим захисне спорядження для проведення тренувань з тхеквондо.

Довідково

Тхеквондо - не тільки бойове мистецтво, олімпійський вид спорту чи система протидії противнику без застосування зброї, а й система виховання, що сприятиме розвитку морально-вольових якостей майбутніх офіцерів. Заняття з тхеквондо формують твердий характер, стійкість і витривалість, сприяють виробленню самодисципліни і розвитку фізичних бойових якостей, необхідних для досягнення як життєвих, так і військових цілей. Курс тхеквондо ставить на меті формування людей, здатних захищати себе, своїх ближніх та Батьківщину.

Спортивний Житомир

Схожі новини