1 2 3 4 5 6

Тхэквондо

Житомирянка Олена Лещенко виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ і представлятиме Житомир на Європейсих змаганнях

25.02.2016 09:20Тхэквондо

Житомирянка Олена Лещенко (тренер Дротенко Олександр Леонідович, м. Житомир) виграла чемпіонат України з таеквон-до ІТФ серед юнаків, юніорів та дорослих, який з 18 по 20 лютого відбувся в Харкові. Разом із зотою медаллю Олена отримала путівку на чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ, який відбудеться в період з 11 по 17 квітня в м. Салоніки (Греція).

Інша вихованка Олександра Дротенко Марія Шапран виграла в Харкові бронзу. Ще одна бронзова медаль дісталася Ользі Прилуцькій з Ємільчино (тренер Парфенюк Максим).

Загалом в змаганнях взяли участь  400 спортсменів з 17 областей України. Боротьба між учасниками змагань була надзвичайно складною та напруженою, адже збірна команда України посідає 2 місце в світі з даного виду єдиноборств і поступається лише збірній команді Кореї, яка являється засновником таеквон-до ІТФ.