Житомирянка Юлія Єлістратова не зможе виступити на Олімпіаді в Токіо

До того ж часу вона не має права змагатися.

2021.07.26 20:39Триатлон

Житомирська триатлоністка Юлія Єлістратова: «Олімпійські Ігри в Токіо – це мій далеко не останній бій!»

Вже за тиждень у Токіо стартують Олімпійські Ігри – головні змагання чотириріччя (а в нашій «ковідній» реальності – п’ятиріччя) у світовому спорті. Український триатлон у столиці Японії буде представлений єдиною спортсменкою – Юлією Єлістратовою, для якої Ігри в Токіо стануть вже четвертими за ліком у професійній кар’єрі. Про останні новини з табору найсильнішої триатлетки нашої країни – далі в ексклюзивному інтерв’ю.

2021.07.19 12:49Триатлон

Житомирянка ​Юлія Єлістратова - переможниця Кубку Європи з триатлону

Юля на останніх метрах дистанції перемагає на етапі Кубку Європи

2021.06.07 13:29Триатлон

​Житомирянка Юлія Єлістратова виступила на етапі Кубка світу в Італії

Житомирянка показала шостий час на бігу, що дозволило їй фінішувати на підсумковій 22-й позиції Кубка світу.

2021.06.02 09:04Триатлон

Спортсмен Житомирської ОШВСМ виборов бронзову медаль на чемпіонаті України з триатлону

З 22 по 25 квітня, Мелітополь приймав командний чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР та ШВСМ.

2021.04.28 10:52Триатлон

Житомирська триатлоністка у складі збірної України виступила на етапі Кубка Європи в іспанській Мелільї

17-18 квітня збірна України з триатлону в складі чотирьох атлетів виступила на першому для себе офіційному міжнародному у старті сезону – етапі Кубка Європи в іспанській Мелільї з призовим фондом у 10 тисяч євро. Повідомляє офіційний сайт федерації триатлону України.

2021.04.20 14:20Триатлон

Житомирський триатлоніст Єгор Мартиненко переміг на щорічному весняному пробігу в Туреччині

21 березня один з топових українських триатлетів Єгор Мартиненко здобув свою першу перемогу в сезоні. Про це повідомляє сайт Федерації триатлону України. В рамках тренувального процесу житомирянин виступив на щорічному весняному пробігу в місті Аланія (Туреччина).

2021.03.26 09:16Триатлон

У Житомирі 50 триатлетів змагалися в плаванні на швидкість

5 січня у Житомирі 50 триатлоністів, вихованців спортивної школи "Авангард", змагалися в плаванні вільним стилем на швидкість.

2021.01.06 11:39Триатлон

Юлія Єлістратова: Раніше люди плутали триатлон з біатлоном, постійно шукали в нас якісь рушниці

Найсильніша триатлетка України, учасниця Олімпійських Ігор в Пекіні, Лондоні та Ріо-де-Жанейро, житомирянка Юлія Єлістратова розповіла про розвиток і досягнення українського триатлону.

2020.11.09 11:04Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Гасло «Україно, вперед!» додавало мені сил»

Минулими вихідними у Карлових Варах відбувся етап Кубка Світу, який ми з упевненістю можемо позиціонувати як один з головних стартів цього непевного «коронавірусного» сезону. Фактично, для українських триатлетів після 2020 Hamburg Wasser World Triathlon етап в Чехії був другим за престижністю стартом року.

2020.09.18 13:13Триатлон

Житомиряни стали призерами на Міжнародних змаганнях "Кубок Хортиці" з триатлону

15-16 серпня 2020 року у м. Запоріжжя відбулися XXVII Міжнародні змагання "Кубок Хортиці" з триатлону та командний чемпіонат України з триатлону.

2020.08.18 10:31Триатлон

Єгор Мартиненко виграв Riga ETU Triathlon Baltic Championships. Юлія Єлістратова - третя

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв чемпіонат Балтії з триатлону, який 16 серпня відбувся в Ризі. На цій же гонці наша Юлія Єлістратова фігішувала третьою і здобула бронзу.

2020.08.17 09:06Триатлон

Успішні житомирські триатлети отримають фінансову підтримку для участі у міжнародних змаганнях

Житомирським спортсменам нададуть фінансову підтримку для участі в міжнародних змаганнях. Рішенням 70 сесії міської ради внесено зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

2020.08.01 08:55Триатлон

Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в змішаних естафетах

Житомирські траитлети виграли чемпіонат України з триатлону в змішаних естафетах, який 21 дипня відбувся в Сухолуччі, що на Київщині. Золото нашій області принесла четвірка у складі Юлії Єлістратової, Кирила Бойка, Єгора Мартиненка та Анни Абдулової.

2020.07.21 13:29Триатлон

Житомирські триатлети позмагаються на чемпіонаті України на олміпійській дистанції

Житомирські спортсмени Юлія Єлістратова, Єгор Мартиненко та Анна Абдулова візьмуть участь в чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції, який 20-21 липня прийматиме Сухолуччя, що на Київщині.

2020.07.20 11:13Триатлон

Житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Анна Абдулова розповіли про тренування на карантині, Олімпійські ліцензії та тренерство

Єгор Мартиненко на сьогодні є одним із найсильніших триатлетів України. Він ще зберігає шанси здобути олімпійськ ліцензію та активно виступає на міжнародних стартах. Принаймні так було до карантину. Анна Абдулова теж є неодноразовою призеркою чемпіонатів та кубків Європи та України, але зараз вирішила більше зосередитися на тренерськіф роботі. Однак лишається відомою та успішною спортсменкою.

2020.07.08 12:34Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла чемпіонат України з триатлону в Сухолуччі

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції, який відбувся 5 липня в Сухолуччі, Київська обл.

2020.07.06 08:40Триатлон

ВІдбувся чемпіонат Житомирщини з триатлону

У другий день Чемпіонату області триатлоністи Житомирщини в різних вікових групах долали дистанції на велосипеді і бігали в районі Богунії на околиці Житомира.

2020.06.11 12:29Триатлон

У Житомирі змагалися триатлети

У вівторок, 9 червня, на центральному стадіоні Житомира понад 60 триатлоністів змагалися на кількох дистанціях у різних вікових групах. Наймолодшому учаснику змагань – 5 років. Члени Збірної України з триатлону розповіли, як і в яких країнах тренувалися під час карантину.

2020.06.09 19:08Триатлон

​Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Повертатися в Україну планую, коли стабілізується ситуація з коронавірусом

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова після виступу на етапі Кубка світу в Австралії не повернулася на батьківщину, а прилетіла на Кіпр, де зараз і продовжує тренуватися. Єлістратова розповіла, як проходить її карантин, а також зізналася, що поки не поспішає повертатися в Україну:

2020.05.14 17:13Триатлон