Житомирський триатлет Єгор Мартиненко зберігає шанс відібратися на Олімпійські Ігри в Токіо

Доволі заплутана система олімпійського відбору донині залишає математичні шанси відібратися на Ігри в Токіо для житомирянина Єгора Мартиненка та Івана Іванова з Горішніх Плавнів.

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова розповіла про підготовку до Олімпійських ігор в Токіо

Житомирська королева українського триатлону - Юлія Єлістратова - впритул наблизилася до історичного досягнення – згідно рейтингу, наша триатлетка де-факто заздалегідь забезпечила собі олімпійську ліцензію. Тож, Олімпійські Ігри в Токіо мають стати вже четвертими в кар’єрі житомирянки.

2020.01.21 10:19Триатлон

У Житомирі відбудеться чемпіонат області з акватлону

Протягом двох днів, 18-19 січня, в Житомирі відбудеться чемпіонат Житомирської областя з акватлону, який відкриє сезон у 2020 році для обласної федерації триатлону.

2020.01.17 16:37Триатлон

"Залізна Дюймовочка" Юлія Єлістратова: про тріатлон, підготовку, боротьбу та умови тренування

Лідерка збірної України з тріатлону, капітан Національної гвардії України, учасниця трьох Олімпіад житомирянка Юлія Єлістратова розповіла Спорт24 про особливості тріатлону, свою підготовку, тренування під час вагітності, роль тренера, чому прийшла в цей вид спорту, які були умови на старті кар’єр та чому її називають "Залізна Дюймовочка".

2020.01.10 14:41Триатлон

Житомирська триатлетка Анна Абдулова: Спорт - це така сам робота із повною зайнятістю

Спортсмен – це така ж професія, як і будь-яка інша: люди отримують за це заробітну плату, вони тренуються та готуються до змагань. Наскільки вигідно, привабливо та престижно бути професійним спортсменом в Україні розповіла Житомир.інфо відома житомирська триатлетка Анна Абдулова.

2019.12.26 14:44Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова планує розпочати 2020 змагальний рік в березні на етапах Кубка світу

Свій стартовий сезон в 2020 році житомирська триатлетка Юлія Єлістратова планує розпочати в березні з виступу на етапах Кубка світу в Австралії і Новій Зеландії. Про це вона розповіла в еіфір Хспорт.

2019.12.16 15:50Триатлон

Житомирська триатлетка Анна Абдулова: Я не йду з професійного спорту, наступний сезон має стати найкращим у моїй кар’єрі

Нещодавно спортсменка збірної України Анна Абдулова опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook пост, до якого прикріпила фото тренерського сертифікату міжнародного зразка ITU на власне ім’я. Ми поцікавилися – що спонукає атлетку до розвитку в тренерській галузі та чи не готується вона часом до завершення професійної кар’єри? Відповідь була ствердною та однозначною.

2019.12.16 10:34Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Еквадорка впевнено йшла на друге місце, але я її випередила»

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова прокоментувала свою срібну медаль Кубка Світу в Перу та свої плани щодо участі на турнірах на американському континенті.

2019.11.07 15:14Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку Світу в Перу

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібну медаль на етапі Кубку Світу в Перу, лише долі секунди програвши переможниці гонки японці Ai Ueda.

2019.11.04 10:57Триатлон

Житомиряни Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко взяли участь в етапі Кубку Європи з триатлону

Житомиряни Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко взяли участь в етапі Кубку Європи з триатлону (2019 Funchal ETU Sprint Triathlon European Cup), який 19-20 жовтня 2019 року відбувся м.Фуншал, Португалія.

2019.10.21 10:38Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи зі спринту в Аланії

Житомирська триатлетка Юлія Єлітратова виграла золoто Кубку Європи зі спринту в турецькій Аланії. Наша спортсменка подолала дистанцію за 01:01:14, випередивши Lisa Tertsch на 9 секунд.

2019.10.07 11:40Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла золото на етапі Кубку Європи в Румунії

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова виборола перше золото в сезоні – наша спортсменка не мала собі рівних на етапі Кубка Європи в Румунії. Про це повідомляє федерація триатлону України.

2019.09.23 11:26Триатлон

З бюджету Житомира виділили 150 тис. грн відомій триатлоністці Єлістратовій для участі у міжнародних змаганнях

Члену Національної збірної команди України з триатлону Юлії Єлістратовій з міського бюджету виділили 150 тисяч гривень.

2019.09.17 13:49Триатлон

Житомирська триатлетка Анна Абдулова: «Рада, що нарешті можу реалізувати свій потенціал»

Серпень 2019 року – цей місяць Анна Абдулова з упевненістю може занести собі в актив! Ще б пак, адже на внутрішній арені триатлетка з Житомира здобула дві перемоги поспіль: для початку Анна не мала собі рівних на Кубку Хортиці в Запоріжжі, а згодом виборола основний трофей на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції в Горішніх Плавнях.

2019.09.12 14:58Триатлон

Житомирянин завоював срібло на Кубку України з триатлону

У Львові 8 вересня відбувся фінал Кубка України з триатлону. На цих змаганнях у складі команди Житомирської області вдало виступив студент факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету Денис Кирилович.

2019.09.12 12:20Триатлон

​Житомирянка Юлія Єлістратова повернулась в триатлон і посіла 5-те місце на етапі Кубку світу

Головною подією останньої декади місяця для вітчизняного триатлону, без сумніву, стало повернення на дистанцію найсильнішої триатлетки України - житомирянки Юлії Єлістратової. Яка у складі провідних триатлетів України виступала на міжнародних змаганнях у Карлових Варах, що відбулись після важливих державних свят - Дня прапору та Дня Незалежності.

2019.09.02 13:55Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко потрапив у ДТП

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко потрапив у ДТП під час останньої підготовки до Кубка світу в Чехії. Пригода трапилася вечором 20 серпня у Житомирі. У спортсмена перелом ліктя, садини та забої. Також серйозно пошкоджено велосипед.

2019.08.21 10:39Триатлон

​Житомирянин – Єгор Мартиненко, один із найсильніших триатлетів України, розповів про свою перемогу в Сомині

Останніми місяцями один з найсильніших триатлетів України, житомирянин – Єгор Мартиненко демонструє свій звично високий рівень. Єгор вже має три титули чемпіона України, останній з яких було здобуто в Сомині на «Polissia Challenge Cup».

2019.08.19 13:03Триатлон

Єгор Мартиненко виграв Чемпіонат України з крос-триатлону

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв Чемпіонат України з крос-триатлону, який 11 серпня відбувся на Волині. Він першим зумів подолати дистанцію в 27 кілометрів (1 км плавання, 20 км велоїзди та 6 км бігу).

2019.08.12 13:10Триатлон

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв кубок України з триатлону у Білій Церкві. Анна Абдулова - третя

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв відкритий кубок України з триатлону на спринтерской дистанції серед професіоналів та любителів, який 14 липня відбувся у Білій Церкві. Анна Абдулова фінішувала третьою у жінок і виграла бронзу. Ще одна житомирянка - Олександра Кохан була четвертою.

2019.07.15 11:41Триатлон