1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: «Еквадорка впевнено йшла на друге місце, але я її випередила»

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова прокоментувала свою срібну медаль Кубка Світу в Перу та свої плани щодо участі на турнірах на американському континенті.

2019.11.07 15:14Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібло на етапі Кубку Світу в Перу

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла срібну медаль на етапі Кубку Світу в Перу, лише долі секунди програвши переможниці гонки японці Ai Ueda.

2019.11.04 10:57Триатлон

Житомиряни Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко взяли участь в етапі Кубку Європи з триатлону

Житомиряни Юлія Єлістратова та Єгор Мартиненко взяли участь в етапі Кубку Європи з триатлону (2019 Funchal ETU Sprint Triathlon European Cup), який 19-20 жовтня 2019 року відбувся м.Фуншал, Португалія.

2019.10.21 10:38Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова виграла Кубок Європи зі спринту в Аланії

Житомирська триатлетка Юлія Єлітратова виграла золoто Кубку Європи зі спринту в турецькій Аланії. Наша спортсменка подолала дистанцію за 01:01:14, випередивши Lisa Tertsch на 9 секунд.

2019.10.07 11:40Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла золото на етапі Кубку Європи в Румунії

Найсильніша триатлетка України, житомирянка Юлія Єлістратова виборола перше золото в сезоні – наша спортсменка не мала собі рівних на етапі Кубка Європи в Румунії. Про це повідомляє федерація триатлону України.

2019.09.23 11:26Триатлон

З бюджету Житомира виділили 150 тис. грн відомій триатлоністці Єлістратовій для участі у міжнародних змаганнях

Члену Національної збірної команди України з триатлону Юлії Єлістратовій з міського бюджету виділили 150 тисяч гривень.

2019.09.17 13:49Триатлон

Житомирська триатлетка Анна Абдулова: «Рада, що нарешті можу реалізувати свій потенціал»

Серпень 2019 року – цей місяць Анна Абдулова з упевненістю може занести собі в актив! Ще б пак, адже на внутрішній арені триатлетка з Житомира здобула дві перемоги поспіль: для початку Анна не мала собі рівних на Кубку Хортиці в Запоріжжі, а згодом виборола основний трофей на чемпіонаті України з триатлону на суперспринтерській дистанції в Горішніх Плавнях.

2019.09.12 14:58Триатлон

Житомирянин завоював срібло на Кубку України з триатлону

У Львові 8 вересня відбувся фінал Кубка України з триатлону. На цих змаганнях у складі команди Житомирської області вдало виступив студент факультету інженерії та енергетики Житомирського національного агроекологічного університету Денис Кирилович.

2019.09.12 12:20Триатлон

​Житомирянка Юлія Єлістратова повернулась в триатлон і посіла 5-те місце на етапі Кубку світу

Головною подією останньої декади місяця для вітчизняного триатлону, без сумніву, стало повернення на дистанцію найсильнішої триатлетки України - житомирянки Юлії Єлістратової. Яка у складі провідних триатлетів України виступала на міжнародних змаганнях у Карлових Варах, що відбулись після важливих державних свят - Дня прапору та Дня Незалежності.

2019.09.02 13:55Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко потрапив у ДТП

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко потрапив у ДТП під час останньої підготовки до Кубка світу в Чехії. Пригода трапилася вечором 20 серпня у Житомирі. У спортсмена перелом ліктя, садини та забої. Також серйозно пошкоджено велосипед.

2019.08.21 10:39Триатлон

​Житомирянин – Єгор Мартиненко, один із найсильніших триатлетів України, розповів про свою перемогу в Сомині

Останніми місяцями один з найсильніших триатлетів України, житомирянин – Єгор Мартиненко демонструє свій звично високий рівень. Єгор вже має три титули чемпіона України, останній з яких було здобуто в Сомині на «Polissia Challenge Cup».

2019.08.19 13:03Триатлон

Єгор Мартиненко виграв Чемпіонат України з крос-триатлону

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв Чемпіонат України з крос-триатлону, який 11 серпня відбувся на Волині. Він першим зумів подолати дистанцію в 27 кілометрів (1 км плавання, 20 км велоїзди та 6 км бігу).

2019.08.12 13:10Триатлон

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв кубок України з триатлону у Білій Церкві. Анна Абдулова - третя

Житомирянин Єгор Мартиненко виграв відкритий кубок України з триатлону на спринтерской дистанції серед професіоналів та любителів, який 14 липня відбувся у Білій Церкві. Анна Абдулова фінішувала третьою у жінок і виграла бронзу. Ще одна житомирянка - Олександра Кохан була четвертою.

2019.07.15 11:41Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко виграв срібло на "пекельному" чемпіонаті України у Вишгороді

Минулими вихідними, 22-23 червня, у Вишгороді відбувся один з головних внутрішніх стартів сезону в тратлоні – чемпіонат України на олімпійській дистанції.

2019.06.25 14:37Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова потрапила в топ-10 на етапі Кубку Світу в Казахстані

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала восьмою на етапі Кубку світу (2019 Nur-Sultan ITU Triathlon World Cup), який 15-16 червня 2019 відбувся в Нур-Султані (Казахстан). Загалом на дистанцію вийшли більше трьох десятків спортсменок.

2019.06.21 11:42Триатлон

Житомирський триатлет Олександр Яненко виграв бронзу на Чемпіонаті світу серед юнаків

Житомирянин Олександр Яненко (тренер - заслужений тренер України Леонід Котвицький) став бронзовим призером Чемпіонату світу з триатлону, яка 9 червня завершилася у Франції. Бронзову медаль наш триатлет завоював у складі командної естафети мікс. Наші спортсмени поступилися лише іспанцям та французам.

2019.06.15 15:31Триатлон

Житомирянка Юлія Єлістратова потрапила в ТОП-10 на чемпіонаті Європи з триатлону

В голландському містечку Верт триває основний континентальний старт сезону – чемпіонат Європи 2019.

2019.06.03 13:40Триатлон

Житомирянин Олександр Яненко візьме участь в Чемпіонаті світу з триатлону

Учень житомирської ЗОШ№30 Олександр Яненко (тренер - заслужений тренер України Леонід Котвицький) у складі збірної України візьме участь у Чемпіонаті світу з триатлону серед учнівської молоді, який 3-7 червня відбудеться у Франції.

2019.05.28 12:22Триатлон

RUN, ЮЛЯ, RUN – відома спортсменка Юлія Єлістратова популяризує на Житомирщині здоровий спосіб життя

Вперше на Житомирщині відбувся забіг із спортсменкою міжнародного рівня Юлією Єлістратовою в рамках спортивної події «RUN, ЮЛЯ, RUN».

2019.05.22 16:54Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова потрапила в десятку кращих на етапі серії Кубка Світу в Іспанії

В столиці Іспанії відбувся етап серії Кубка Світу, який став першим для лідерів українського триатлону в нинішньому сезоні.

2019.05.14 14:10Триатлон