1 2 3 4 5 6

Триатлон

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко фінішував в першій десятці на І Європейських іграх

Житомирський триатлет Єгор Мартиненко фінішував на 10-ій позиції на І Європейських іграх в Баку, показавши кращий результат серед українських спортсменів

2015.06.14 02:34Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова: Дух Європейських ігор максимально наближений до Олімпіади

В Баку стартували перші Європейські ігри, в яких беруть участь і житомирські спортсмени. Першими на старт у суботу, 13 червня, вийдуть наші триатлетки. Напередодні гонки своїми враженнями із сайтом \"Спортивний Житомир\" поділилася лідерка української збірної з триатлону, житомирянка Юлія Єлістратова.

2015.06.13 11:14Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала четвертою на І Європейських іграх в Баку

2015.06.13 02:51Триатлон

Житомиряни виграли чемпіонат України з триатлону в естафетах та спринті в Дніпропетровську

Житомирські триатлети тріумфували на фестивалі Dnepr Triathlon Fest, який 31 травня завершився в Дніпропетровську

2015.06.01 02:12Триатлон

Одесити виграли ІІІ етап Дитячої триатлонної ліги в Житомирі

Команда юних одеситів виграла ІІІ етап Всеукраїнських змагань з триатлону \"Дитяча Триатлонна Ліга\", який відбувся в Житомирі 15-17 травня

2015.05.20 10:31Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова фінішувала п\'ятою на етапі кубка світу в Ченду

Лідерка збірної України з триатлону, житомирянка Юлія Єлістратова фінішувала п\'ятою на етапі кубку світу в Ченду

2015.05.12 09:55Триатлон

Житомирська триатлетка Олександра Степаненко виграла чемпіонат України в приміщеннях

Житомирянка Олександра Степаненко виграла чемпіонат України з триатлону в приміщеннях, який відбувся у Львові

2015.05.06 12:05Триатлон

Житомирські триатлети Сапунов та Єлістратова фінішували в топ-30 на етапі чемпіонату світу в Кейптауні

У столиці Південно-Африканської Республіки - Кейптауні - відбувся четвертий етап Серії Чемпіонатів світу з триатлону

2015.04.28 09:22Триатлон

Житомирський триатлет Данило Сапунов: \"В Кейптауні хочу потрапити в ТОП-20\"

В столиці Південно-Африканської Республіки відбудеться черговий етап Серії Чемпіонатів світу, де під прапором України виступлять двоє спортсменів - Данило Сапунов та Юлія Єлістратова

2015.04.25 05:30Триатлон

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова виграла турнір на Кіпрі

Житомирська триатлетка Юлія Єлістратова вчергове радує своєю перемогою! Наша спортсменка здобула перемогу на турнірі Ayia Napa Triathlon, який відбувся 5 квітня на Кіпрі

2015.04.06 03:15Триатлон

Житомирська триатлетка Олександра Степаненко фінішувала в топ-15 на етапі кубку Європи в Португалії

Житомирська спортсменка Олександра Степаненко фініншувала на 15 позиції на етапі Кубку Європи з триатлону у португальському Куартейрі

2015.04.02 10:29Триатлон

Даниил Сапунов: «Триатлон развивает вас, как универсального солдата»

Заслуженный тренер Украины по триатлону, один из лидеров мужской сборной Украины, житомирянин Даниил Сапунов прочитал лекцию в свободном пространстве «Часопыс»

2015.03.18 10:04Триатлон

Житомирська триатлетка Олександра Степаненко стала срібною призеркою відкритого кубку Африки

Житомирянка Олександра Степаненко стала срібною призеркою на відкритому Кубку Африки з триатлону, який 14 березня відбувся в єгипетському місті Хургада

2015.03.16 02:10Триатлон

Троє житомирських триатлетів представлятимуть Україну на І Європейських іграх в Баку

Одрази троє житомирських триатлетів увійшли до Національної збірної з триатлону, яка представлятиме Україну на І Європейських іграх 2015 року

2015.02.19 10:39Триатлон

Житомиряни Єгор Мартиненко та Олександра Степаненко виграли чемпіонат Африки по дуатлону

Житомирські триатлети Єгор Мартиненко та Олександра Степаненко виграли чемпіонат Африки по дуатлону, який відбувся 9 січня в Люксорі

2015.01.12 12:32Триатлон

Руслан Годованый: Стадион Житомиру однозначно нужен, но нужно решить – Центральный или «Спартак»

Без стадиона у Житомира не может быть профессиональной футбольной команды, но нужно определить на реконструкцию какого из двух  стадионов хватит денег. Об этом Житомир.info сказал заместитель председателя Житомирского облсовета Руслан Годованый.

2014.12.02 11:53Триатлон

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Данило Сапунов виграли срібні медалі в Гонконзі на World International Triathlon

Житомирські триатлети Юлія Єлістратова та Данило Сапунов виграли срібні медалі на Другому міжнародному турнірі New World International Triathlon Cup, який відбувся в Гонконзі 30 листопада

2014.12.02 09:44Триатлон